Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

Vraťme se skoro o měsíc zpět, kdy byl svět ještě relativně v pořádku. A to konkrétně do Bratislavy, kde jsem byla na koncertě Ice Nine Kills a Papa Roach (a Hollywood Undead, ale o nich se nebavme 😀).

Já a grunge líčení nejde dohromady, Remington Leith ani Frank Iero ze mě nebude a v tom ledabylém líčení vypadám nemocně. Bohužel. Třeba jednou na to tajemství přijdu, ale mezi tím se budu držet toho co umím. A to hezky ztracené oční stíny.

V Bratislavě jsem měla se sebou měla paletku z kolaborace Make-up Revolution a Alexis Stone, ale tu jsem při prchání z Prahy nechala tam. Ale naštěstí jsem mezitím neodolala a objednala si Jawbreaker od Jeffreeho Stara takže jsem ty barvy dokázala nahradit.

Vůbec jsem netušila kam s líčením mířím, protože jsem si proaktivně naplánovala looky pro všechny Palaye koncerty, ale na tenhle jsme jaksi pozapomněla. Takže je možná, že jsem se k tomu v Bratislavě dopracovala trochu jinak. Ale všechny cesty vedou do Říma, že ano?

Jako bázi pod oční stíny používám Cut Crease Canvas Illustrate v odstínu Fair, od Make-up Revolution. Není moc “hustá”, kryje a zároveň je dost “lepkavá” aby se na ní stíny hezky chytaly. Pak jsem sáhla po relativně velkém chlupatém štětci a pořádně ho vykoupala v odstínu Cheese Dust z Conspiracy paletky (tenhle stín je hodně slisovaný takže je třeba se v něm docela pošťourat) a stín nanesla do záhybu oka a i přes celé víčko. Máte-li tu trpělivost můžete se vyhýbat středu oka a ušetřit si tak práci s tvořením halo eye později, ale já na to tedy trpělivost neměla takže Cheese Dust šel všude, včetně spodního víčka. Kraje stínu jsem lehce ztratila pomocí odstínu WOW z Jawbreaker paletky, ale opravdu lehce – nechtěla jsem aby ta žlutá byla moc viditelná. Pomocí menší “pencil” štětce jsem přidala trochu více Cheese Dust do míst kde se ztratil a mentálně se připravovala na boj s korektorem.

Cut crease nebo halo eye looky miluju, ale tvořit je… to je osina v zadku. Opět jsem sáhla po Cut Crease Canvas Illustrate a trochu si otřela o hřbet ruky. Vykoupala jsem v tom uzounký štětec na gelové linky a za dívání se rovně před sebe do zrcátka jsem se pokusila (pokusila je klíčové slovo) trefit střed oka a nakreslila korektorem čáru od obočí až k řasám. Tu jsem poté u řas rozšířila a pak ji směrem k obočí lehce zužovala. Pomocí prstu jsem poklepáváním ztratila strany. Korektor jsem také lehce zaprášila bílým stínem aby se neslil do “vrásek”. Na vytvořený “negativní prostor” jsem nanesla odstín WOW a ztratila ho nahoru k obočí tak i do stran. V ten moment se mi to vůbec nelíbilo a tak jsem navrch přidala ještě odstín Lemon Drop, taktéž z Jawbreaker paletky.

A protože frustrace není nikdy dost tak jsem se pustila i do linek, mezitím co jsem přemýšlela co s vnitřním koutkem. Linky jsou Renaissance Flick od Make-up Revolution a při zatmění mysli jsem se rozhodla ztratit a “smoke out” s My Ride’s Here z Conspiracy paletky. Ta černá je doopravdy echt, takže opatrně. Tohoto rozhodnutí jsem začala litovat u ocásku linek, kdy to šlo prudce z kopce. Ale nějak to dopadlo.

Do vnitřního koutku jsem nakonec nahodila odstín WOW, jelikož jsem usoudila že třpytivý bílý stín tam dávám pořád.

Pak už jen řasenku… a TADÁ!

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: