KONCERTNÍ MAKE-UP IV // PALAYE ROYALE

Další installment v této sérii 🙂

Toto mě doopravdy baví. Mám v plánu to začít dělat pro každý koncert a trochu víc se odvázat. Palaye mě naučili nebát se barev takže to může začít být i zajímavé. Jestli víte jaká je typická barva pro White Lies – dejte mi vědět! To líčení může být je jediný důvod proč se tam těším.

Tentokrát jsem na sebe pyšná – každý look je jiný. Všechny sice jsou více či méně ze stejných barev, ale přesto jiné.

Pro Palaye Royale je typický make-up v červených tónech.

Mix Franka Iero z My Chemical Romance a Twenty One Pilots (a tu a tam Ryan Ross). Díky tomu je doopravdy nepřehlédnete (a i díky jejich oblečení, to be fair… a výšce).

Možná ne každého šálek čaje, ale já kluky v make-upu miluju… takže tak a budeme předstírat, že jsem nestrávila půl hodiny hledáním té fotky.

Můj cíl nikdy není být nalíčená či oblečená jako kapela – na to jsem stará. Ale ráda se inspiruji a beru líčení podobným směrem. A celkově jsem tíhla spíše ke glam líčení, ač si přeju abych dokázala unosit i to ledabylé a grungy líčení jako Rem. Ale zatímco on vypadá cool a já nevím, co všechno; já vypadám jako když se neumím namalovat.

Podklad jako takový a obočí bylo na všech třech koncertech stejný takže se do toho pustím jen jednou 🙂

Pleť jako takovou se snažím líčit co nejméně a obzvlášť na koncerty. Člověk se zpotí a pak to vůbec není hezký.

Posledních pár koncertů jsem dala i bez primeru a vše vydrželo v pohodě takže jsem to riskla i nyní. Jen čistá pleť a štědré množství hydratačního krému.

Stále jsem věrná mému Maybelline Fit Me! Matte+Poreless make-upu a houbičce Real Techniques, mám nějakou “zvláštní” edici, která se nemusí namáčet a osobně mi vyhovuje víc. Korektor se taky (asi) od minule nezměnil – Catrice Liquid Camouflage; a ani pudr Catrice Nude Illusion sypký pudr. Do kontur obličuje jsem nanesla Benefit Dallas tvářenku a moc jsem s ní nešetřila, protože jinak doopravdy vypadám jako mrtvola 🙂 Posledním krokem bylo kombo rozjasňovačů (které jsem klasicky zapomněla přihodit na fotku) – jako podklad Sultry z Sensational Lights refill packu od Make-up Revolution a do horní části tváří jsem použila Pink Opal z Kat Von D Alchemyst paletky. Pink Opal jde vidět jen když otočíte hlavu a hází hezký růžovo-fialový lesk.

Obočí jsem vyplnila pudrem na obočí z řady My Must Haves od Essence v odstínu My Kind Of Brown a konce lehce ztmavila černým stínem. Celé toto dílo jsem zafixoala gelem Make Me Brow, také od Essence


Před žádným z koncertů jsem pořádně netušila co dělám či kam mířím, takže ten líčící proces byl místy celkem dobrodružství.

Stuttgart

Ve Stuttgartu jsem neměla absolutně žádné tušení kam s líčením mířím. Celkem ledabyle jsem plácala barvy přes sebe a doufala, že to bude vypadat OK.

V záhybu oka jsem začala postupně ztrácet odstín Peaches a vytáhla ho poměrně vysoko k obočí. Také do záhybu, ale už ne tak vysoko jsem nanesla i odstín Danger, pro lehčí ztmavení. Přes celé víčko jsem použila Pumpkin a pro semi-halo efekt jsem jen na střed víčka plácla Pink Champagne. V tu chvílo to na mě bylo moc červené (?), vše to splývalo dohromady a tak jsem se rozhodla na vnější a vnitří část víčka ještě vmněstnit Strawberry Sweets.

To samé jsem opakovala i na spodním víčku. A skoro půl hodiny se prala s tekutými linkami. Ale i potom tomu stále něco chybělo takže jsem odvážně sáhla po pressed třpytkách od Make-up Revolution z refill packu Glisten Here a to v odstínech Twinkle (světle růžová) a Emit (tmavší růžová) a s pomocí glitter primeru od NYXu je namixovala na střed horního i spodního víčka. Do vnitřního koutku pak jen příšel stín Fairy Lights, kterým jsem vůbec nešetřila, a pár vrstev řasenky, ať můžu na kluky na pódiu pořadně mrkat (just joking… or am I?)

Vídeň

Sice jsem měla docela jasnou představu co a jak, ale pro změnu jsem nechala veškeré štětce doma a byla odkázaná na mini sadu štětců z Primarku, které stály velice zaprd. Takže toto se zrodilo sa pomoci jednoho jediného štětce.

Přes celé víčko i do záhybu jsem nanesla stín Pumpkin jehož okraje jsem ztrácela postupně odstínem Cloudberry a Butterscotch (od NYX). Vnější část víčka a záhybu jsem ztmavila opět odstíne Danger. To samé jsem opakovala na spodním víčku a stejně jako ve Stuttgartu jsem nebyla spokojená. Bylo to velice meh a tak jsem v jakémsi zoufalství sáhla po Kat Von D Achemyst paletce a ještě větší neznámou pro mě je důvod proč jsem smočila štětec v odstínu Ultra-Violet Amethyst. Ale fungovalo to!

V mé taštitce se štětci byly i mé tekuté linky takže jsem kouzlila s obyčejnou černou tužkou a černým stínem.

Řasenka a Fairy Light ve vnitřním koutku a máme zase hotovo!

Praha

Tomuhle looku jsem se celou dobu chtěla vyhnout, protože jsem tušila, že to bude (s prominutím) prasárna. Ale v Praze jsem podlehla a třpytky mám všude ještě teď. Pecička…

Začala jsem NYX jumbo tužkou v odstínu Milk přes celé víčko. Chtěla jsem aby stín za třpytkami byl výrazný a třpytky nebyly jak pěst na oko. Přes bázi jsem nejdřívě nanesla bílý stín Penguin a přes něj následní odstín Pumpkin, který jsem vytáhla i do záhybu oka a ztratila ho pomocí mixu Cloudberry a Peaches. Přes víčko jsem poté postupně napatlala NYX bázi po třpytky a po kouscích nanášela třpytky. Sáhla jsem po třech odstínech z Make-up Revolution refill packu Glisten Here a to – Sparkle (červená), Gleam (oranžová) a Beacon (zlatá). Třpytky se sami o sobě těžko nabíraly na štětec takže ještě i ten jsem obalila v té NYXí bázi a najednou to šlo o dost snáz.

Co mi vadilo a stále vadí je fakt, že přechod z třpytek do obyčejného stínu těžko ztratíte. Pokusila jsem se to zakrýt pomocí stínu Danger (opět) v očním záhybu. Do určité míry to pomohlo… asi… snad.

Na spodní víčko jsem nanesla jen odstín Pumpkin a pak na vnější část Danger a směle se pustila do linek. Chtěla jsem je trochu výraznější, tlustší a tak jsem se docela odvázala. S pomocí černého stínu jsem cat eye spojila se stíny na spodním víčku.

A jako obvykle jsem pak už jenom nahodila řasenku a Fairy Lights do vnitřního koutku.


Tak a to je všechno!

Tři koncerty a tři líčení jsou za námi a já se stále utápím v pokoncertní depresi. Mé víkendová akce hurá, kdy jsem toto všechno fotila mé depresi nepomohla 😀 Kdo by řekl, že vám takhle můžou chybět skoro úplně cizí lidi.

CO VY A LÍČENÍ NA KONCERTY? DLABETE NA TO NEBO SE VŽDY VYŘÁDÍTE?

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: