Playlist – PROSINEC 2018

49038024_2162322477350187_6829652626670354432_n

Musím sama sebe pochválit. V prosinci jsem dala šanci tolika novým umělcům a troufám si říct, že 90% z nich se na blogu objeví v playlistu poprvé.

Velkou “inspirací” mi byli tipy lidí, koho chtějí vidět na Rock For People. 

Když už jsme u RfP, tak line-up za mě zatím nic moc… teda kromě Bring Me The Horizon a YONAKA. Pořád čekám, že odhalí nějaké pořádné jméno, ale stále jen samé kapelky

AS IT IS – DIAL TONE

As It Is je pro mě doopravdy novinkou. Zpěvák je tuším Patty Walters, myslela jsem si, že je to YouTuber – ale očividně ne jen. Podle všeho jsou spolu s následující kapelou noví emo craze (není to sice technicky EMO, ale whatever floats your boat).

SET IT OFF – LONELY DANCE

O této kapele jsem již letmo slyšela, na YouTube jsou docela oblíbení a tak na ně jednou muselo dojít. Na této písničce mě zaujala dost neobvyklá melodie a písnička jako celek je neuvěřitelně chytlavá.

GRANDSON – BLOOD // WATER

Grandson více méně je všechno, co si přeju aby Twenty One Pilots byli. Mix žánrů, trochu elektroniky a chytlavé písničky (ano, pořád jsem bitter kvůli albu Trench)

YUNGBLUD – MACHINE GUN (F**K THE NRA)

Přiznám, že jsem si ještě tak před měsíce či dvěma myslela, že Yungblud je zkomolenina nového alba od 5SOS. Haha, není. Za mě opět mnohonásobně lepší “verze” Twenty One Pilots.

5 SECONDS OF SUMMER – YOUNGBLOOD

S 5SOS mám vztah jak na houpačce. Chci je nemít ráda, ani nevíte jak moc, ale když některé písničky jsou fakt skvělé. Youngblood je zářným příkladem. 

ALL TIME LOW – GOOD TIMES

Najít ATL písničky, která se mi líbí je docela fuška. Je to zhruba každá 20 a tak mám radost, když se mi to podaří.

FEVER 333 – BURN IT

Moje nadšení z Fever 333 stále pokračuje. Koncert Bring Me The Horizon by se vyplatil i jen díky nim (a Yonace). V skrytu duše doufám, že zavítají i na RfP spolu s BMTH, ráda bych viděla delší show než jen půl hodiny

PAPA ROACH – WHO DO YOU TRUST?

Stará láska nerezaví. I když poslední dvě alba mě nějak nenadchly, tak Who Do You Trust? je naprosto prďácká písnička

TO THE RATS AND WOLVES – CHEAP LOVE

Můj první objev roku 2018, díky tomu, že dělali předskokana Asking Alexandria a Black Veil Brides, byli TTRAW. A jejich nový singl doopravdy nezklamal a už se těším na celé album a hlavně na jejich tour, během, které zavítají na konci března i do Prahy.

Které píSničky jste si nejčastěji pouštěli vy?

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: