CREATIVE CRISIS?

Kreativní krize, ve volném slova smyslu, je asi můj aktuální stav.

Když jsem v roce 2010 (ano, už je to tak dlouho) začínala blogovat tak to bylo 100% beauty. Hell, v jeden moment jsem dokázala vyšťourat celý měsíc beauty postů a nebylo to nic tak těžkého. Ale s tím jak jsem se přestala líčit tak najednou došli i témata o čem psát. Jestli vyzkouším něco nového jednou za 3 nebo 4 měsíce tak je to zázrak a každý post s líčením je z 90% podobný tomu předchozímu, protože teplé stíny jsou moje go-to. Zároveň nejsem tak sebestředná, abych si myslela, že se oblékám nějak zajímavě a už vůbec, že by to někoho zajímalo – fashion blogerek je na scéně už dost.

Lifestyle je asi kategorie, která mi zbývá. Ale ani tam mám pocit, že nezapadám. Jak být více produktivní, jak si vyrobit tu nejbarevnější kaši nevím-z-čeho ani jak zhubnout vám neporadím.

Za to vás ale ráda provedu novinkami rockové/alternativní scény, představím nové kapely či vás vezmu se sebou na nějaký koncert.

Do teď jsem se tyto posty snažila prokládat těmi více mainstream – kosmetika atd. Ale jediné čeho jsem dosáhla byly týdny ticha během kterých jsem čekala zda nějaké beauty téma naskytne. Abych vás nenapínala – nenaskytlo. To čekání mě nebaví a ve výsledku je nakonec i ten dlouho očekáváný post odfláklý, protože mě to nebavilo.

A to chci změnit.

Teď naopak budu sebestředná a troufnu si říci, že žádný bloger/blogerka o rocku/alternativní hudbě nepíše a já možná našla svůj takzvaný niche.

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: