Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

Maybelline Fit Me Matte+Poreless // Recenze


Maybelline Fit Me make-up není žádná novinka, ale pro mě je. Make-up jako takový jsem si kupovala naposledy před více než rokem, drogérkovými novinkami jsem dlouhé měsíce téměř nepolíbená.

O verzi Matte+Poreless pěly ódy snad všechny beauty vloggerky na YouTube a  tak když jsem pocítila potřebu si make-up opět pořídit tak jsem téměř bez váhání sáhla po tomto.

Maybelline Fit Me Matte+PorelessBalení říká, že je vhodný pro normální až mastnou pleť. Já mám spíše normální až suchou pleť, takže jsem se zprvu docela bála toho jak to bude či nebude vypadat. Ale zaplaťpánbůh to vypadá dobře. Pokud je nějaké místo extra suché tak to suchotu zvýrazní, ale není to nic co by použití hydratačního krému před tím nezachránilo.

Do drogérky jsem vcházela s obavami, že žádný make-up nebude dost světlý. Jsem opět ve své téměř průsvitné fázi, ale odstíny u Maybelline mě příjemně překvapily. Nutno tedy dodat, že jsem byla v německém DMku tak nevím zda takový výběr je i u nás.

Automaticky jsem sáhla po tom nejsvětlejším dostupném, halabala to zkusila na zápěstí a už si to štrádovala k pokladně. Ukázalo se ale, že je na mě trochu až moc světlý. Ale za takový problém jsem ráda.

Maybelline Fit Me Matte+Poreless

Krytí je spíše střední, make-up se dá lehce vrstvit a nevypadá jako maska.

Na aplikaci se mi nejvíce osvědčila houbička, zkoušela jsem to i štětcem a možná kdybych se trochu snažila tak to bude taky vypadat dobře, ale bylo by to pro mé zlenivělé já až moc práce. Jasně si pamatuji časy, kdy jsem na štětec nedala dopustit a nechápala jak někdo může používat jen houbičku – no a podívejte se na mě teď.

Maybelline Fit Me Matte+Poreless

Již klasicky jsem výdrž testovala na koncertě. A ne kdejakém, rovnou na Bring Me The Horizon, což zaručuje 2 hodiny skákání a řvaní z plných plic. A make-up obstál. Neměla jsem z toho ani moc obavy, jelikož je matný a takové make-upy z pravidla vydrží více než solidně.

 

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: