0   10
0   7
1   17
0   11
0   25
0   8
1   28
0   15
0   35
0   18
0   12
0   10
0   17
0   15
0   12
0   13

Má “každodenní” paletka

Long time no see, huh?

Nepřála bych Vám vidět složku s koncepty. Mám minimálně 4 posty, které mohli vyjít v říjnu, ale nechtěla jsem na sebe naštosovat 4-5 postů o hudbě a tak jsem zahájila waiting game na to, až budu mít čím to proložit. A to chvilku trvalo. Ale je to tady 🙂

Nalíčím se jednou za uherský rok. Za posledních 4-5 měsíců bych to asi zvládla spočítat na prstech jedné ruky a tak slovo “každodenní” berte s nadsázkou.

Paletka včetně obsahu je od Revolution (potažmo Freedom). Z paletky jsem z prvu nebyla nijak unešená. Přišla mi docela flimsy. Moc jsem jí nevěřila, že při prvním cestováním se stíny v ní nerozmlátí či se sama od sebe neotevře, jelikož od těch tvrdých plastových od Freedom tuto drží zavřenou jen magnet. Ale byla jsem mila překvapená.

Samotné stíny jsou mixem všemožných refill setů od Revolution Pro a Freedom (a zatoulaný stín z Primarku). Vše je to mix mých oblíbených odstínů aneb teplé hnědé vládnou světu.

První řada je zcela bez debat tou nejpoužívanější. Jakýkoliv z těch stínů stačí nanést přes celé víčko a pod spodní řasy a jste ready. Žádné patlání se X barvami aby to vypadalo prezentativně. Když se ten den cítím fancy tak přidám odstín Selfie do středu víčka a boom, hotovo 🙂 Ať žije lenost. Pak už stačí jen řasenka a za 5 minut můžete vypadnou ze dveří. Což se hodí když jsem neschopná vstát dřív než v 7 ráno.

A díky přítomnosti černé je paletka ready i pro večerní líčení (haha co kecám… jako bych někam chodila, haha).

  1. řada: Unruly, Cynical, TGIF, Stubborn (zprava do leva; vše Revolution Pro Millenial pack)
  2. řada: Selfie (Revolution Pro Millenial pack), Sweet Life, Icing, Settle Down (zprava do leva; zbytek Freedom)
  3. řada: Carbon (Primark), Reinvented, Delicious, Brown Sugar (zprava do leva; zbytek Freedom)
  4. řada: Sultry, Dramatic, Glorious (zprava do leva; vše Revolution Pro Sensational Lights pack)

V haulu jsem si stěžovala, že nejsvětlejší rozjasňovač je na mě moc světly. Beru to zpět. Je naprosto perfektní. Tu a tam jsem použila i ten prostřední, ale Glorious je na mé tváře až moc tmavý, ale na víčku je moc hezký – takový decentní třpyt, v tom nejlepším slova smyslu.

JAKOU PALETKU TAHÁTE VŠUDE VY?

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: