Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

REVOLUTION SophX paletka // RECENZE


Revolution je překvapivě jednou z těch značek, která budí překvapivou kontroverzi. Často jim je vyčítáno “kopírování” high end make-upu, což zní vtipně od lidí, které mají na sobě H&M verzi Gucci trička apod. 🙂

Já osobně s tím problém nemám (očividně). Revolution (a vše co pod ně patří – PRO, I Heart Makeup, Freedom…) patří mezí mé nejoblíbenější značky. Je to ta nejideálnější kombinace – kvalitní, ale levné.

Jsem o kolaboraci pozadu, ale lepší pozdě než nikdy.

Soph je britká YouTuberka (SophDoesNails), která s Revolution vydala již dvě kolekce (??). Tato paletka je z jejich první kolaborace a na druhou si brousím zuby.

Barevné složení je pro mé potřeby naprosto dokonalé – teplé odstíny, ale i “základní” barvy ať už do očního záhybu nebo pro obočí a pár ulítlých odstínů, když máte chuť a náladu. V balení nebyl ani žádný crappy štěteček nebo nic podobného, zaplaťpánbůh. Nevím jak vy, ale já vždy akorát vyhazuji a přijde mi to jako ztráta místa v paletce. Naopak paletka má velké zrcátko, které je fakt super a hodí se zejména při cestování. Já se u něj líčila celou dovolenou a neměla jsem pocit, narozdíl u jiných paletek, že by bylo křivící.

Paletka obsahuje 24 odstínů, 10 třpytivých a 14 matných. Což je za mě skvělý poměr.

Co jsem zejména ocenila je fakt, že v paletce najdete i naprosto obyčejný bílý a černý stín. V málokteré paletce najdete oba, vždy je to buď a nebo. Nad čím mé srdce taktéž zaplesalo je ta plejáda obyčejných hnědých stínů. Můžete si doopravdy vybírat – chladný či teplý odstín, víc ashy či do růžova? Najdete tu všechno.

Všechny stíny jsou krásně pigmentované a nijak přehnaně nepráší. Již klasicky matné stíny jsou křídovější než ty třpytivé, ale to je vždy tak.

Z leva do prava: Pink Champagne, Cuppa Tea, Smokey Brown, Mixed Berries, Pumpkin, Danger, Rosewood, Nightmare

Při swatchování jsem byla trochu skeptická, když jsem se dostala k mému tetování. Nebyla jsem si moc jistá, jak stíny půjdou na něm vidět. Takže můžu říct, že mě ta černá ohromila. Jediný stín, který ve mě zanechal trochu meh pocit je Pink Champagne. Čekala jsem, že bude výraznější. Obzvláště na sucho je na víčku téměř viditelný, ale ani na mokro to není taková sláva.

Třpytivé stíny aplikuji většinou na mokro, líbí se ten efekt více. Obzvláště u “nudnějších” odstínů (které nosím 95% času) jako zlaté, bronzové apod.

CO VY VYZKOUŠELI JSTE SOPHX PALETKU? JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR NA REVOLUTION?

Makeup Revolution Soph Paletka 24 očních stínů

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: