Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

OBLÍBENCI MĚSÍCE / ČERVENEC 2018


Dnes jsem se poprvé asi po 3 měsících nalíčila, naposledny jsem měla make-up na sobě v Berlíně… A jsem opět v Berlíně… Po takové době to je strašný nezvyk, už hodinu mě svědí oko a já si ho nemůžu promnout a před chvíli jsem si opřela bradu a skončila jsem s rtěnkou na ruce. Ach jo.

MAKE-UP REVOLUTION RE-LOADED PALETKA – DIVISION

ABH paletkaa Subculture mě vizuálně dráždila už dlouho, ale po tom “skandálu” s její prášivosti jsem se od ní držela dál. Ale na Revolution se může člověk spolehnout a vydali paletku odstínově hodně podobnou.  A NEPRÁŠÍ! Haleluja!

MAKE-UP REVOLUTION LIQUID HIGHLIGHTER – UNICORN ELIXIR

Tento rozjasňovač je naprosto kouzelý.

Nic moc na každodenní nošení, ale na koncert či na párty ten nejlepší společník! Jednorožce z toho sice úplně necítím, ale mořská víla je docela solidní.

PRIMARK –  #NOFLITER PRIMING OIL

Primer a olej v mé hlavě nešlo dohromady a stále nechápu jak to funguje. Je to černá magie? Ale toto je v mých očích zázrak větší než Porefessional (a to ho mám hodně ráda). Bála jsem se, že budu zbytečně mastná, make-up nebude držet a doslova sjede dolů… Ale opak je pravdou.

PANIC! AT THE DISCO – PRAY FOR THE WICKED CD

Toto album sice vyšlo na konci června, ale já jsem se okamžitě zamilovala.

Den po vydání jsem seděla v práci se sluchátkama v uších a v průběhu celého dne jsem si říkala “Hm to je divný, tuhle písničku vůbec neznám…” u každé Xté písničky od P!ATD. Až večer když jsem projížděla nové videa na YT a koukala se na první reakci YouTubera na Pray for the Wicked album mi došlo, že to proto jsem ty songy neznala. Automaticky se mi stáhlo před-objednaný album a já si to vůbec neuvědomila. Well done…

Jsem si 100% jistá, že Brendon Urie neumí napsat špatné album a i kdyby tak jeho hlas to tisíckrát vynahradí. Jeho genialitu ukázal už na coveru Bohemian Rhapsody od Queens (u toho mi stál snad i culík v pozoru) a Dying in LA z tohoto alba jen s piánem a cellem je celkem blízko. High Hopes a Hey Look Ma, I Made It jsou více upbeat a veselé a také mé další oblíbené sklady z tohoto alba… Asi ani nedokážu říct, kteý song je nejhorší.

CROWN

Výsledek obrázku pro Crown tv showTomuto seriálu jsem se dlouho vyhýbala, nebyla jsem si úplně jistá jestli to je můj šálek čaje. Ale jednoho dne jsem si neměla ke skleničce vína co pustit tak jsem zkusila toto.

A můžu Vám říct, že jsem během jednoho dne viděla celou sérii.

Matt Smith jako prince Phillip, Claire Foy jako Elisabeth… Myslela jsem si, že to bude nuda (a to jsem Anglií atd naprosto posedlá), ale tento seriál mi opět dokázal, že se pletu.

CO SI V ČERVENCI ZÍSKALO VÁS? AŤ UŽ Z ŘÍŠE MAKE-UPU, HUDBY, FILMU/TELEVIZE…

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: