KONCERTNÍ MAKE-UP III / Fall Out Boy

Krásné slunečné pondělní dopoledne!

Tyto fotky mám ve složce již ode dne, co jsem se vrátila z mého prvního víkendu v Berlíně. Ale nějak jsem se nedostala k tomu abych dala dohromady tento článek – práce, další Berlín, ekzém… Prostě život.

Pár dní před odjezdem jsem si udělala radost v NYXu a v Sephoře. V NYXu jsem ulovila pár balení třpytek a primer a v Sephoře se konečně rozhoupala a koupila si Kat Von D Alchemist paletku – samostatnou recenzi chystám 🙂

Takže  l o g i c k y  jsem musela použít pokud možno vše při první možné příležitosti. A toto z toho vzniklo.

Zpětně musím uznat, že téměř veškeré moje líčení vypadá velmi podobně, ale když já ty teplý odstíny mám prostě ráda 😀

Co mě překvapilo, byla výdrž třpytek na očích. I když jsem s nimi použila i speciální primer od NYXu tak jsem vůbec nečekala, že by mi na očích vydrželi celý večer. Já si na koncertech vynahrazuji fakt, že necvičím, neběhám apod. takže celé koncerty proskáču s jazykem na vestě a vypotím tři dny tekutin. Ale přežili bez újmy – což se cení!

 

Na oči jsem použila stíny z Make-up Freedom Refill packu v odstínu Burnt (zejména Intervention Bad Behaviour) a přes to v v gradientu třpytky ve zlaté, oranžové a červené barvě. Do vnitřního koutku jsem jako rozjasňovač použila Pink Opal z KVD Alchemist paletky, ale zdálo se mi do vnitřního koutku moc tmavé tak jsem trochu překryla Mary Lou-manizer rozjasňovačem od TheBalm.

Z čeho jsem ale měla největší strach byly linky. Třpytky nejsou hladký povrch taktže jsem měla docela obavy z toho jak se přes ně bude kreslit. Ale šlo to jako po másle. Sice jako obvykle moje cat eye linky jsou trochu pochybné, ale o tom se nebudeme vůbec bavit 😀

Řasenka je v tutu chvíli již moje klasila – L’Oreal Paradise Extatic.

S pletí jsem vůbec neexperimentovala. NYX HD make-up, Catrice Loose Illusion sypký pudr, Benefit Dallas tvářenku do kontur (+ krásně spálené čele od sluníčka, ach bože) a theBalm rozjasňovač trochu cáklý Pink Opal od KVD.

Celé líčení i já jsme koncert přežili a bez váhání bych šla znovu. Nejen kvůli Fall Out Boy, ale i jejich předskokanovi MAXovi.

CATRICE tekutý korektor Liquid Camouflage
CATRICE sypký fixační pudr Nude Illusion – Transparent Matt
Paradise Extatic
THAT’S THE POINT EYELINER
Alchemist Holographic Palette Paletka rozjasňovačů na obličej a oči
The Balm Luminizer Highlighter – Mary Lou
Dallas Bronzující pudr
FACE & BODY GLITTER
GLITTER PRIMER
Freedom Refil Mono oční stín, Colour 09
Freedom Refilová sada mono očních stínů – Burnt
HD STUDIO PHOTOGENIC FOUNDATION

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: