Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

L´OREAL PARADISE EXTATIC ŘASENKA // RECENZE


Když Too Faced vydal Better Than Sex řasenku tak internet málem shořel. Každý blogger/youtuber jí vyzkoušel a pěl ódy. Všechny ty obrázky a videa vypadaly slibně, ale nedokázala jsem se přimět “vyhodit” osm stovek za řasenku a i po vydání jejího drogérkového dvojčete jsem váhala.

Ale před pár týdny kdy jsem se zármutkem zjistila, že moje milovaná Essence Princess Lash vysychá a ještě většímu šoku odpoledne v drogérii, kdy tam po mém oblíbenci byla jen prázdná přihrádka, jsem se jí rozhodla zkusit.

Přirozeně jsem byla docela skeptická. Řasenka jako řasenka říkala jsem si.

Kartáček mi na první pohled nepřišel nijak speciální, až po bližším prohlížením jsem dospěla k názoru, že mi přijde, že je spirále těsněji navinutá než u ostatních řasenek s podobným aplikátorem. A celkově mi přišel hustší.

S řasenkami málokdy mívám problém, neobtiskují se mi, nedrolí se mi a pokud to není úplný propadák na poli délky a objemu řas tak vyjdu téměř s jakoukoliv řasenkou.

Na první použití jsem nebyla ohromená, až jsem si říkala, že kdyby mi toto nabízel jako “better than sex” tak budu chtít zpátky peníze. Nijak unešená jsem nebyla, přišla mi průměrná. A tak mi asi týden ležela na stole.

Pak když mi nadobro vyschla moje Essense řasenka jsem se k této vrátila. A začala silně pochybovat, že si první použití pamatuji správně.

Takto mé první setkání s řasenkou rozhodně nevypadalo. A proto mé odevzdané “tak to co mi zbývá…” druhé použití bylo tak šokující.

Od přírody mám relativně husté řasy takže na řasenkách ocením hlavně jejich prodlužovací schopnosti. A Paradise Extatic mě v tomto ohledu ohromila! Nejenže řasy prodlouží, ale i hezky natočí.

Řasenka se nedrolí ani neobtiskává, ale s tímto obecně nemám problém. Co mě ale překvapilo byla její výdrž. Zahanbeně přiznávám, že občas usnu s řasenkou. Většinu řasenek musím ráno odlíčit, protože přes noc slepí řasy, řasy ztratí natočení. Ale Paradise Extatic vypadá dobře jak po jedné tak i po dvou nocích (ano, zkoušela jsem to). Řasy jsou o něco méně natočené, ale to je asi jediné.

Tato řasenka mimo jiné potvrzuje, že první dojem vždy není dvakrát férový – po prvním použití bych jí nejraději vyhodila.

Otázka, co mě momentálně užírá je – je Too Faced verze stejná? Pokud ano, stojí ten cenový rozdíl za to? (cca 250 Kč x 750 Kč) Ač jsem z řasenky naprosto unešená tak si nejsem úplně jistá, zda bych za tuto řasenku (nebo jakoukoliv jinou řasenku) dala více než 300,-.

JAKÁ JE VAŠE HOLY GRAIL ŘASENKA? 

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: