Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

KONCERTNÍ MAKE-UP II // BLACK VEIL BRIDES, ASKING ALEXANDRIA, TO THE RATS AND WOLVES


Přeji krásnou sobotu!

Již to bude téměř měsíc od mého výletu do Londýna za dalším koncertním dobrodružstvím. Čas neuvěřitelně letí. Po 5 koncertech Tokio Hotel minulý rok jsem byla docela otupěla a naprosto zapomněla jaké to je vidět kapelu XY jen jednou. Probrání se z tohoto snu bylo docela kruté. A já se proklínala, že jsem si dovolenou nevzala delší a nejela do Tillburgu nebo Kolína nad Rýnem ještě na jedno kolo.

Koncert, ale odstartoval události, které nejsem za 13 let u Tokio Hotel nezažila. Den po koncertu se probudím a zjišťuji, že táta Andyho (zpěvák) mi dal like na Twitteru což znamená, že viděl i můj Instagram, na který tweet odkazoval – chvíli jsem nevěřila, že je to doopravdy on. Za další tři-čtyři dny mi další tweet likoval oficiální účet k filmu American Satan. A tento víkend mi během dvou dnů likovali fotky na Instagramu To The Rats And Wolves. Tolik pozornosti, jako jsem dostala nyní během dvou týdnů, jsem nedostala od Tokio Hotel za 13 let…

Byla to horká chvilka, co jsem byla na opravdovém rockovém koncertu a fanoušci Black Veil Brides mají relativně specifický styl líčení pro koncerty inspirovaný make-upem kapely v jejich začátcích – war paint. Představte si kapelu Kiss kdybyl byly EMO a došla jim bílá barva. Jop, přesně něco takového.

Kapela tento styl líčení více či méně opustila, poslední dobou se k tomu z části vrátil Ashley (kytarista) a Andy má tu a tam něco na tvářích. Nad war paint jsem uvažovala doopravdy krátce, protože jsem zjistila, že to neumím a narozdíl od většiny fanoušků, co jí nosí a vypadají cool, já vypadám jako šílenec.

Ale i tak jsem chtěla jít do tmavého líčení. Není to sice prerekvizitou pro účast na rockovém koncertu, god knows že jsou rockové koncerty kam jsem šla nenalíčená, ale k BVB mi tmavý make-up prostě sedí a nemám šanci se takto vyřádit moc často.


Smokey líčení bylo ode mě docela odvážnou volbou, protože to není moje nejsilnější stránka a většinou dopadnu jako panda, ale tentokrát (troufám si tvrdit) se mi to povedlo.

Fotky make-upu nejsou z Londýna (duh), protože ten den jsme vůbec nestíhaly – na hotel jsme chtěly dorazit kolem druhé abych měla cca dvě hodiny na to se připravit. Ale kvůli nějakému průvodu zavřeli celou Oxford Street a tak jsme zůstaly uvězněné u Tottenham Court Road a museli dojít až k Hyde Parku pěšky. Pff… A tak jsme na hotel dorazily asi až kolem třetí, promoklé na kost, protože ještě začalo pršet.

Tento pigment jsem znovu-objevila týden či dva před naším odjezdem do Londýna. Kdysi jsem si ho objednávala z Coastal Scents a za celé ty roky ho použila možná jednou.

A tak pochopitelně jsem ho nikdy nezkoušela vrstvit přes tmavší bázi. V Londýně na mě tedy čekal šok, když jsem místo oranžovo-zlatých očí měla najednou fialové.

Technika za tímto lookem je nulová. V momentě, kdy jsem měla konečně suchou hlavu, byla oblečená a mohla se začít líčit, jsem už byla na pokraji zoufalství, že to nestihneme a že (opět) prošvihnem půlku koncertu protože budem venku ve frontě na vstup (tbt jak jsem na co-headline koncertě Paparoach a Five Finger Death Punch, viděla z Paparoach části jen 4 songy, protože koncert byl asi 4-5 dnů po Bataclanu a fronta ubývala zoufale pomalu).

Hlavně jsem se snažila si oči zbytečně opticky nezmenšovat, protože už od přírody mám oči smíše menší takže jsem tmavši stíny držela dál od vnitřní části víčka a vnitřního koutku.

Také překvapivě v té fialové vynikly mé modré oči. Tomu bych nikdy nevěřila, protože se právě studeným barvám vyhýbám. Mám zafixováno, že modré oči vyniknou jen v teplých odstínech. Takže jsem zažila docela šok, když mi nějaká slečna venku ve frontě vysekla kompliment že mé oči jsou stejně tak krásné jako Andyho.

 

 

Příště jen zapracovat na lepší bázi, protože moc dobře to nevydrželo 😀 zvlášť dolní víčko bylo docela divoké, ale za to může možná i to, že jsem měla hodinu a půl na krajíčku.

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: