Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

Unexpected first impressions + discoveries


Nedávno jsem se nečekaně večer vydala z Prahy zpátky do Ústí. Bylo to takové impulzivní rozhodnutí, poté co jsem dostala od kamarádky košem. Až na nádraží mi došlo, že vlastně nemám nic sebou.

Takže jsem vbíhala na nádraží ještě do drogérie a vzala první a nejlevnější pudr, korektor a řasenku, co mi padly pod ruku.

Nečekala jsem od svých úlovků zázraky. Kromě gelu na obočí, na ten nedám dopustit už přes rok. Ale většina mého nákupu mě příjemně překvapila, ne-li šokovala. A rovnou jsem to pořádně otestovala na koncertu Kabátů!

ESSENCE LASH PRINCESS ŘASENKA

O této řasence jsem toho už dost četla na internetu. Lidé se zpravidla dělili na dva tábory. Buďto jí milovali nebo z duše nenáviděli. Já už podle kartáčku tušila, že to bude dobrý.

A je to víc než dobrý! Hotový zázrak, řekla bych. Řasy hezky natočí i zahustí. Vyhovuje mi, že samotná formule není moc “mokrá”, takže se vám nikam neobtiskává ani během zasychání.

ESSENCE STAY ALL DAY 16H KOREKTOR

V hloubi duše jsem doufala, že bude alespoň podobný Liquid Camouflage od Catrice, ale není. První spásou je, že alespoň odstínově mi sedí, i když má tendenci oxidovat pokud se okamžitě nezapudruje. Ale tím ty pozitiva asi končí. Krytí je naprd, co nanesete, to za chvílí stejně setřete při ztrácení. Pokud chcete dosáhnout něčeho uspokojujícího, potřebujete minimálně dvě vrstvy. Hubička lahvičky taky má asi pár much, protože na aplikátoru zůstane strašně málo produktu.

ESSENCE MATTIFYING COMPACT PUDR

S pudrem od Essence jsem kdysi začínala make-upovat, už si sice moc nepamatuji jaký byl, ale asi nic moc. Ale za to tento pudr není marný. Chvíli jsem se bála, že bude na mě moc tmavý (mám odstín Pastel Beige), ale pudr vypadá v pánvičce tmavší než ve skutečnosti je a na pleti moc barvy nezanechá. Je také hezky jemně namletý a pleť hezky vyphotoshopuje. Na můj oblíbený pudr od Catrice sice nemá, ale Catrice Nude Illusion bych nevyměnila za nic, takže tu se není čemu divit.

Vzhledem k tomu, že jsem brala to první co mi padlo pod ruku tak to mohlo dopadnout mnohem hůř 😀 Řasenka je každopádně ten největší objev tohoto článku, od té doby jsem jí nedala z ruky a moje do té doby nejoblíbenější Maybelline One by One se mi jen tak válí na stole.

KTERÝ PRODUKT Z DROGÉRIE VÁS NAPOSLEDY PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPIL? A ŘEKNĚTE MI, ŽE NEJSEM JEDINÁ CO KDY ZAPOMNĚLA MAKEUP TAŠTIČKU DOMA A MUSELA IMRPOVIZOVAT 🙂

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: