Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

Freedom Make-up HAUL&REVIEW


Příjemné sváteční odpoledne!

Momentálně sedím ve vlaku do Berlína (ano, znovu a ano, zase na koncert :D)a spolu se mnou se veze i tato paletka plná stínů od Freedom Makeup. Nejsem asi jediná, která si všimla slevové akce na jejich webu. 50% sleva na vše. A řekněte tomu NE. Navíc se to zkombinovalo s mojí touhou po načervenalých, hodně teplých očních stínek a taky s nechutí platit poštovné… Takže toto je výsledek 😀

Byla jsem zamilovaná jenom jsem do prvního stínu sáhla a tak se v celém článku podrobněji podíváme na všechny stíny a co si o nich myslím 🙂

Ve slevách jsem si mimo stínů, pořídila i Mega Pro HD magnetickou paletku a s tou asi začnu.

Paletka je z doopravdy tvrdého, na omak odolného plastu. Zavírání drží hezky takže se nemusíte bát, že se Vám při cestování otevře a zadělá všechno okolo. Taktéž i magnet uvnitř je dostatečně pevný takže i když s paletkou zatřesete tak Vám tam ty stíny nejezdí sem a tam. Bonusem je samozřejmě i velké vnitřní zrcátko a opět pro cestování je fajn i fakt že drží otevřená ve všech možných úhlech.

Pořídila jsem si hlavně sady očních stínů plus tady i dva individuální odstíny č. 9 a 10. Oční stíny v sadách jsou narozdíl od těch individuálních pojmenované klasicky slovy a né jenom čísly, což sice není nic moc důležitého, ale mě takové jména vyhovují více (čti líbí se mi). A o se sad týče tak jsem si jich pořídila 5 – HD Metallics 1, HD Burnt, HD Bare, HD Metallics 2 a HD Matte Bare (řádky v paletce odshora dolů).

HD METALLICS 1

Freedom Makeup HD Foils - HD Metallics 1

Z levé strany: Dead End, In My Zone, Inhibition, Fool Around, Under Your Spell

Jak je vidno z fotky tak všechny stíny jsou třpytivé/metalické. Jak bude opakujícím se motivem v tomto postu – pigmentace je neuvěřitelná. Swatche co vídíte nahoře nejsou nic víc než jedno sáhnutí do pánvičky a jedno čmárnutí na kůži. Under Your Spell není na mém odstínu kůže (hlavně tedy na fotce) moc vidět, protože jsem skoro průsvitná, ale ve skutečnosti je to nádherná světloulinká zlatá/champagne barva.

HD BURNT

Freedom Makeup HD Foils - HD Burnt

Z leva: Sweet Life, Intervention, Goal Digger, Burnt Bridges, Bad Behaviour

Tato sada je vůbec důvod, proč jsem začala dělat tu objednávku. Láska na první pohled. Všechny tři matné odstíny jsem hledala už neuvěřitelně dlouho a tak najít je v jedné sadě za 50% se v mých očích rovnalo zázraku. Pigmentace opět na jedničku. Stejně jako všechny ostatní stíny – máslová konzistence, nepráší a kupodivu ani ty třpytivé neopadávájí pod oko. Sweet Life mi připomíná hodně odstín od MakeupGeek Peach Smoothie, tedy alespoň podle fotek, žádné MakeupGeek stíny (bohužel) nevlastním.

HD BARE

Freedom Makeup HD Foils - HD Bare

Z leva: Innocence, Deluxe, Smitten, Settle Down, Reputation

Asi to odstínově nejstudenější sada, kterou jsem si pořídila. Už se pravděpodobně opakuji, ale ty stíny jsou neuvěřitelné! Skoro si troufám říci, že mi vyhovují více než všemi opěvované stíny od Urban Decay (fun fact – moje Naked paletka se mnou tento rok byla na všech Tokio Hotel koncertech, na všech. Všichni vždy chtěli abych jí vzala a všichni jsme jí pokaždé použili. Dnes se mnou nejede).

HD METALLICS 2

Freedom Makeup HD Foils - HD Metallics 2

Z leva: doplním později

Odstínově asi jedna z nejvíc basic sad (alespoň co se třpytivých/metalických týče). Sada obsahovala všechny základní zlatavé a bronzové odstíny, co si jen můžete přát. Myslím si, že právě tyto odstíny, které budu používat nejčastěji, přeci jen červené oční stíny člověk nenosí denně.

HD MATTE BARE

Freedom Makeup HD Foils - HD Matte Bare

Z leva: doplním později

A posledním kvintetem jsou tyto matné stíny. Neměla jsem šanci je porovnat, ale řekla bych, že je to téměř dupe pro Naked Basics paletku, akorát vám chybí ta černá. Vzhledem k ceně jsem měla celkově ze všech matných stínů největší strach, přeci jen jsou na formulaci asi nejnáročnější. A ač jsou matné odstníny o něco sušší a prášivější než-li stíny metalické, tak jsou stále vysoko nad průměrem.

Freedom Makeup individual eyeshadow Pro Artist

Z leva: č. 9, č. 10

Tyto dva stíny byly výsledkem již zmiňované nechuti platit poštovné. Na č. 9 mě navnadila jiná recenze, sdílená i na FB stránkách Freedom Make-upu a č. 10 bylo více méně impulzivní rozhodnutí. Oba stíny obsahují lehčí shimmer, ale i přes to jsou naprosto ideálními kandidáty na ty dny, kdy jste líní cokoliv dělat natož se líčit a tak pomocí jednoho chlupatého štětce plácnete stín jako tyto jak na víčko tak do záhybu, nahodíte řasenku a jste ready.

V DALŠÍM ČLÁNKU VÁM UKÁŽU SVÉ KONCERTNÍ LÍČENÍ POMOCÍ TÉTO MNOU VYTVOŘENÉ PALETKY A TAKY SE S VÁMI PODĚLÍM O PÁR TIPŮ, POMOCÍ KTERÝCH VÁŠ MAKE-UP PŘEŽIJE I DVĚ HODINY V TLAČENICI NA KONCERTĚ A STÁLE BUDE VYPADAT DOBŘE NA PROFESIONÁLNÍCH FOTKÁCH.

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: