Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

Concert-proof makeup


Zdravím z Berlína!

Dnes je poslední koncert v rámci evropské Dream Machine tour, myslela jsem si že, jsem si tímto prošla už v dubnu ve Varšavě, ale osud tomu chtěl abych zažila oba poslední koncerty v Evropě. Za což jsem ráda, protože Tokio Hotel koncertů nikdy nemám dost.

Podobný článek jsem měla v plánu již při mém výletu do Berlína, dva týdny zpátky, ale následně se mi kompletně vykouřilo z hlavy, a tak nyní žehlím resty.

[smartslider3 slider=2]

V předchozím článku jsem Vám slíbila, že Vám nejen ukážu své líčení s custom Freedom Make-up paletkou, ale také že se podělím o pár tipů jak mít i po koncertě “dokonalý” make-up, který vypadá dobře i na profesionálních fotkách (pokud třeba podobně jako já máte M&G po koncertě a nechcete být lesklý rozteklý uzlíček nervů).

 1. Méně make-upu je více

  Nedokážu dostatečně zdůraznit, že Vaším cílem není na sebe naplácat co nejvíce make-upu, protože více make-upu se rovná větší krytí. Možná budete před koncertem vypadat jako porcelánové panenky, ale jenom se při koncertě trochu zpotíte tak se roztečete. Ono se to nezdá, ale i v zimě je na koncertech vedro. Kupa lidí zavřená v relativně malém prostoru, ostrá světla, všechna technika, skákání, tancování -to všechno se sečte dohromady a vy budete v lóji.Klidně použijte make-up s plným krytím, ale kroťte se v jeho množství. Radši naneste tenčí vrstu a zbytek dolaďte korektorem, kde je to potřeba, ale i s ním šetřete.

 2. Primer sem, primer tam

  Nejsem jedna z těch, co by bez primeru nevytáhla zadek z domu. Primer nepoužívám, jak ten pod make-up tak ten pod oční stíny. Ale je několik situací, kdy udělám vyjímku. Koncerty jsou jednou z nich.A ač se to nezdá tak ani výběr primeru pod make-up není tak přímočarý jak se může zdát. Podobně jako samotné make-upy tak primery můžete pořídit na dvojí bázi – sillikonové a vodní. A např. primer na silikonové bázi si nebude extra rozumnět s make-upem na bázi vodní. Tento rozpor Vám může na obličeji dělat neplechu a ve výsledku nakonec snížit výdrž Vašeho make-upu. Samozřejmě jsou i vyjímky, ale to je třeba vyzkoušet vždy s konkrétním primerem a make-upem.Pokud zvolíte primer na silikonové bázi tak máte většinou i tu výhodu, že Vám vyhladí pleť, zakryje zvětšné póry apod. což ve finále na profesionálních fotkách vypadá opět o něco lépe.

 3. Radši než pudr se přibalte sebou kapesníčky

  Lehčímu zpocení se na koncertě můžete těžko zabránit a patlat si na obličej antiperspirant asi není ideální řešení, proto si většina lidí balí sebou pudr – čim jiným nejlépe skoncovat s mastným čelem, že ano? No ano, ale přidá to na Váš obličej další vrstvu make-upu, která nemusí být vůbec potřeba.Než tedy sáhnete po pudru, zkuste si přebytečnou mastnotu odsát například kapesníčkem nebo blotting papírky. A až poté sáhněte po pudru, ale naprosto matný obličej na fotkách (dle mého názoru) taky nevypadá nejlépe.


Tou snad největší ironií je, že jsem si líčením dala největší práci pro koncert, kde nemám VIP. Protože proč nevypadat jako noha na fotkách z M&G, když můžu být “kočka” když mě nikdo neuvidí? 😀

Celé odpoledne jsem on repeat poslouchala Two Birds album od Trixie Mattel (vítězky třetí řady RuPaul’s Drag Race ALL STARS – teda doufám, jestli ne tak mají na rukou rebélii). A párkrát mi ukápla slza takže prosím stav mých řas budeme radši ignorovat.

A zároveň Vás všechny žádám, abyste šli a poslechli si Two Birds. Country není můj šálek kávy, ale toto si nechám líbit.

Může Vám připadat, že jsem šla proti vlastní radám a napatlala na sebe velké množství make-upu, ale ve skutečnosti ne. Na stole toho mám sice docela dost, ale všeho s mírou 🙂

Pleť, obočí ani rty nejsou v tomto případě tak zajímavé tak jako ty oční stíny, takže těm se budu věnovat “podrobněji”.


Všechny stíny jsou od Makeup Freedom, protože jsem stále posedlá a jen tak mě to asi nepřejde.

Začala jsem meruňkovým stíne, Sweet Life, do záhybu víčka, aby se tmavší a výraznější barvy později lépe ztrácely. S jeho aplikací jsem nebyla nijak přesná a stáhla ho i na dolní víčko.

Protože ráda do líčení skaču rovnáma nohama tak druhým stínem byl červený metalický stín, Inhibition, přes celé víčko. Postupně jsem ho ztrácela k vnitřnímu koutku, protože mě tmavé barvy poblíž vnitřního koutku nesluší a vypadám jako panda. Stín jsem nanesla také na spodní víčko.

Na vnější třetinu horního tak spodního víčka i záhybu jsem pro lehce kouřovější vzhled nanesla tmavě hnědo-fialový metalický stín se zlatavými odlesky, Momentum. A protože to s tmavými barvami neumím tak jsem ho ztrácela první stínem, Sweet Life.

Do vnitřního koutku jsem použila vanilkový metalický stín, Reinvented. Pod obočí jsem už nic třpytvivého nechtěla, oči se třpytí až dost a tak jsem sáhla po matném bílém stínu, Icing. Linky jsou moje klasické NYX That’s the point, na obočí také již klasika NYX Tweed oční stín a Essence gel na obočí. Řasenka je také od Essence, plus jsem našla volumizing pudr na řasy ještě z Twillight limitky od Essence, což je minimálně 6 let zpátky 😀

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: