Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

Příčina smrti: zlomené srdce // Halloweenský tutorial


Tento look byl vytvořen ve stavu zoufalství, kdy jsem si uvědomila, že jsem si zapomněla koupit umělou pleš a tudíž můj plánovaný look je neproveditelný. A tak jsem začala blbnout s barvami a pustila si k tomu na pozadí seriál. Samozřejmě mi to vůbec nešlo a já začala být zbrklá, poté se do toho přidal ten seriál, který byl neskutečně otravný a s hlavní postavou se tam rozešel partner.

A to zkombinované s mým vztekem na sebe sama dalo vzniknout téte zrůdnosti.

Z větší části inspirované zlomeným srdcem. Na zlomené srdce se umírá těžce, ale této postavě se to podařilo, ale ta vnitřní bolest jí pronásleduje i v posmrtném životě. Až si chudinka samým neštěstím sedrápala půlku tváře.

Budete potřebovat:
 • bílou, červenou a hnědou barvu na obliček
 • umělou krev (já použila dva druhy – gelovou a klasickou v tubičce)
 • latex
 • bezbarvý nebo bílý pudr
 • teplé oční stíny
 • případně latexové jizvy a rány dle vašeho výběru (má latexová ranky je ta kolem úst s odhalenými zuby)
 • volitelné – mastné vlasy

Související články:

Začala jsem aplikace připravené jizvy ke rtu a následnou tvorbou rozdrápáné kůže pomocí latexu. A to tak, že jsem si na vybraná místa nanesla 2-3 vrstvy tekutého latexu a každou vrstu nechala pořádně zaschnout (pomohla jsem si fénem). Poté jsem latex zhruba ve středu nadzvedla a rozštěpila do stran. Podél okrajů koupené jizvy jsem také nanesla několik vrstev latexu pro ztracené okraje do pleti a pro lepší výdrž. Zaschlý latex jsem přepudrovala a taktéž pudr nanesla dovnitř odloupané “kůže”, aby se mi ty cáry neslepily k sobě.

Nyní jsou na řadě barvy. Celý obličej a krk jsem zakryla lehčí vrstvou bílé, už od přírody jsem bledá dost takže stádium “mrtvoly” pro mě není daleko. Nabarvila jsem zuby a pokusila o velice nemotorné stínování kolem nich.

Poté jsem sáhla po hnědě s červenou a pustila se do stínování ran. Viditelné maso v koupené jizvě jsem natřela na čeveno a byla záměrně neopatrná u okrajů jizvy, přeci jen pokud si urvete část tváře tak to bude “prasárnička” a žádné rovné a čisté okraje. Vnitřek mnou vytvořených boláků jsem taktéž vyplnila červenou a pod rozdrápanou kůži jsem použila tu hnědou. Obě barvy jsem nanesla i přes flomcavou kůži a kolem ranky. Pomocí hnědé jsem si také na obličeji vytvořila fleky špíny, abych rozbila velké bílé plochy.

Pomocí očních stínů jsem vytvořila dojem hluboku posazených a unavených očí.

A posledním krokem je krev. Hodně krve. Pomocé té gelové jsem si vytvořila slzy, naplnila jí také “kapsy” vytvořené mezi flomcavým latexem a mou pletí a nakonec jsem dodala i čůrky z nosu a z koutku rtů. Klasickou krví jsem zakryja viditelné vnitřní plochy rozdrápaných boláků a maso viditelné po urvání si půlky tváře. A také svojí ruku, aby bylo vidět čím jsem se takhle znetvořila (tohoto kroku hluboce lituje, protože mám kompletně červené prsty a nejde to smýt – obalte si ruku v latexu pokud to chcete taky udělat. No jo no, kovářova kobyla chodí bosa)

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: