Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

Podzimní wishlist 2017


Dopoledne jsem brouzdala po Zootu a sháněla dárek pro mamku za pomoc se stěhováním. S dárky jsem vždy v koncích a tak jsem nakonec se rozhodla jí pořídit modro-bílý šátek od VeroMody a k němu seženu ještě nějakou drobnůstku. Ale samozřejmě jsem se dlouho na výběr dárku soustředit nedokázala a začala si vyhlížet věci i pro sebe s myšlenku “až dostanu první pravou výplatu…”
Poslední měsíce téměř vždy nejdříve jdu na PlnaPenezenka.cz, což je cashbackový portál vracející dané procento z Vašich internetových nákupů, a kontroluji jestli mou vyhlídlý e-shop nenabízí cashback. Pokud jste hlavy děravý podobně jako já tak určitě doporučuji si nainstalovat i jejich lištičku do prohlížeče, která Vás upozorní, když e-shop nabízí možnost využití PlnéPeněženky. Nakupujete-li často online tak vám účet na peněžence určitě přijde vhod. Stačí se na portálu jen zaregistrovat nebo se přihlásit s pomocí Facebooku a pak se jen z jejich webu prokliknout na některý z partnerských e-shopů. A že jich je! Mimo Zootu tam můžete také najít ASOS, AliExpress a pro nás nenažrané třeba i Košík. Po nákupu se k Vašemu účtu na peněžence připíší procenta z Vašich nákupů, které si můžete buďto nechat vyplatit nebo využít na další nákup.
 
Jak tak sleduji svůj výběr, tak mé třináctileté já by bylo pyšné – tmavé barvy a cvočky. Mé vnitřní EMO děcko skáče do stropu radostí… A já taky. Tento styl oblékání zbožňuji už od chvíle, co jsem měla dost rozumu na to “mít vlastní styl”. Kdyby na mě nevypadaly šíleně tak bych vlastnila i kanady, to mi věřtě.
 
A co Vy a Vaše podzimní vysněné kousky? Po čem pokukujete? 
Chcete-li ušetřit tak se zaregistrujte na PlnéPeněžence.cz a získejte zpět třeba i 300Kč jako já 🙂

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: