0   10
0   7
1   17
0   11
0   25
0   8
1   28
0   15
0   35
0   18
0   12
0   10
0   17
0   15
0   12
0   13

NYX That’s the point linky // Recenze

Pár týdnů zpátky mě chytlo nutkání nakreslit si pěkné linky. Nevím, kde se to ve mě vzalo, linky jsem nepoužila ani nepamatuji. Ve své kosmetické taštičce jsem našla jedny, které již vůbec nekreslily a tak jsem se vydala na lov jiných. 
Měla jsem v merku linky Epic Ink Liner od NYXu, ale ty jsem na Smíchově neviděla – možná jsem byla jenom slepá. A tak jsem nakonec sáhla po těchto z řady That’s the Point, což je řada linek s “kaligrafickými” hroty. V nabídce jich je 7 a každá verze má trochu jiný aplikátor/štěteček, od hubených po tlusté, od měkkých po tvrdé. Troufám si říci, že si vybere snad každý.

Kreslila jsem si na ruku snad všemi variantami, ale nakonec jsem sáhla po variantě A Bit Edgy, což jsou linky s aplikátorem podobným zvýrazňovači. Malý, zkosený a, řekla bych, polotvrdý aplikátor. Rozhodujícím faktorem pro mě bylo toto – jak jednoduché bude cat-eye? A díky tomuto zkosení jsem usoudila, že to půjde jako po másle.

A linky kreslí opravdu hezky, dokonce i přes oční stíny. Kolikrát s jinými linkami jsem měla problém, že při kreslení přes oční stíny se aplikátor umazal/ucpal a přestal kreslit dokud se neočistil. Ale s těmito linkami jsem na daný problém zatím nenarazila.
I již zmíněný cat-eye se s nimi kreslí snadno. Zkosený hrot používám jako razítko a jen obtiskávám a pak dokreslím zbytek, takto znatelně snížím riziko toho, že budu mít každý oko jiný. Jak kreslí jste také mohli vidět v jednom z předchozích postů – ZDE

Pokud nejste kopyto jako já tak věřím, že s těmito linkami s trochou kontroly v ruce dají nakreslit úžasné věci. Se změnou tlaku na hrot se dá ovládat tloušťka linky – typické vlastnost pro kaligrafické hroty. Ale já mám problém používat klasické kaligrafické pero na papíru, natož kaligrafické linky na mém obličeji a tak tuto vlastnost asi pořádně nedocením.

Jediné mínus, ale velké mínus pro mě osobně, je, že něco ze složení si se mnou moc nerozumí, protože kdykoliv jsem ty linky měla na očích tak mi v určitém momentě začali oči slzet a jedinou záchranou bylo odlíčení se. Nikdy jsem takový problém neměla, samotná řasenka mi tento problém nepůsobí a tak jsem vylučovací metodou došla k závěru, že to jsou tyto linky. Bohužel.
A je mi to strašně líto, protože ty linky fungují jako sen 🙁
Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: