Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

Rimme Wake Me Up makeup // Recenze


Již někdy od poloviny března moc nenosím makeup (o tom chystám článek někdy v průběhu července – proč, jak to šlo a co používám abych vypadala jako člověk i bez podkladu), ale když ho na sebe napatlám tak to je full glam. V posledních týdnech jsem také propadla kouzlu beauty blenderu (teda jeho verzi z drogérie za sedm pětek) a tomu vděčím hlavně tomuto makeupu – protože se štětcem vypadá hrozně. 
Po Wake Me Up jsem pokukovala už když se před lety poprvé objevil v drogérii a i v nějakém časopise jsem našla vzoreček toho tehdy nejsvětlejšího odstínu 100 (tuším že se jmenuje) Ivory a to byla oranžádá největší. A tak celkově to odstartovalo konec éry, kdy mi Rimmel makeupy barevně seděly. Od té doby i ten nejsvětlejší (odstín 100) byl moc tmavý/oranžový. Nevím jestli 010 Light Porcelain prodávali, ale akorát nebyl dostupný v ČR nebo to je nový přídavek, ale konečně mi zase něco barevně sedí. Přes 3 roky se záměrně neopaluji, takže jsem doopravdy bledá a mimo Rimmel mi sedí akorát nejsvětlejší Revlon a L´Oreal jak kdy.
Takže tento nejsvětlejší odstín byl pro mě důvodem k oslavám. 

Při koupi jsem nevlastnila žádnou houbičku na makeup. Před rokem (možná i víc) jsem zkoušela “beauty blender” z Primarku a nijak mě to neohromilo a dál jsem žádný už nezkoušela. Ale po první aplikaci tohoto makeupu jsem si jednu utíkala koupit.

Do té doby jsem veškerý makeup aplikovala zkoseným kabuki štětcem od Jessup (recenze ZDE) a nikdy jsem neměla větší problém. Ale s tímto makeupem prostě nefungoval. Nechával šmouhy a když už se to více či méně povedlo tak to vypadalo neuvěřitelně “cakey” a rozhodně né zdravě a přirozeně. Ale měla jsem po ruce houbičku z L´Orealího Nude Magique Cushion makeup (recenze ZDE) a tak jsem se to rozhodla zkusit.

A byl to viditelný rozdíl, makeup na pleti ležel o dost lépe – nebo tedy lépe řečeno, neležel NA pleti jako při aplikaci štětcem, ale hezky se zapracoval do pleti. A houbička vypadá jako ideální forma aplikace pro tento makeup, žádné otravné šmouhy, nezvýrazňuje Vám sušší místa nebo póry a navíc působí velice air-brush dojmem.

Konzistence makeupu mi přijde téměř až typická pro Rimmel, pohybuje se tak na pomezí hustčího makeupu a toho lehce tekutějšího.


Co se výdrže týče tak nemám námitky. Vydrží bez problémů celý den (můj den se rovná cca 9:00 až 23:00) a i v těchto vedrech ke konci dne nevypadal extra mastně. Nevím do jaké míry to ovlivňuje fakt, že i pudr nanáším pomocí beauty blenderu a z části používám i techniku zvanou “baking” (pudr nanesete v silnější vrstvě necháte chvilku stát a pak zbytek smetete). Jediné s čím mám problém, jako s každým makeupem, nožičky od brýlí vždy po sobě nechají flíčky bez makeupu. Ale už jsem se tím po letech smířila a strany nosu vždycky přešudlám prstem aby se trošku ztratili.

Ale i když jsem celkově spokojená, tak podruhé si ho již asi nekoupím. Sice vypadá dobře, vydrží hezky, ale stále mi jde ta houbička proti srsti a abych se s aplikací tímto způsobem smířila by ten makeup musel být naprosto nepřekonatelný – což není.

ZKOUŠELI JSTE WAKE ME UP MAKEUP? BYLI JSTE SPOKOJENÍ? JAKÝ JE VÁŠ OBLÍBENÝ MAKEUP?

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: