Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

A je to zpět!
Additional Dream Machine shows announcement! Before, we’ll take off to North- and South America dates, the Dream Machine departs for a final encore through Europe. Come on board and join us for an incomparable live spectacle and unforgettable nights!

Nikdy bych nečekala, že to přijde takhle brzo a takhle z nenadání. Ale je to tak, Dream Machine tour ožívá ještě jednou na evropské půdě. A já tam samozřejmě nemůžu chybět.

03/11 Berlin 
04/11 Oberhausen 
05/11 Luxembourg 
07/11 Tilburg 
09/11 Padua 
10/11 Naples 
12/11 Turin 
13/11 Bologna 
15/11 Marseille 
16/11 Nancy


“Incomparable live spectacle” je doopravdy výstižný způsob jak tuto tour popsat. Jak možná víte, byla jsem již na třech koncertech během této tour a pokaždé jsem měla pocit, že vidím něco nového. 

Hlavně mě to vytáhlo z mého zklamání z přátel. Uvědomila jsem si, že na koncertech jsem potkala pravé přátelé a jen co se objevili termíny tak hned lítaly zprávy…

“Jedem?” 

“NO JASNĚ ŽE JEDEM!”

A tak to pomalu vypadá na českou/česko-řeckou okupaci Berlína, protože se velikost naší skupiny jen a jen zvětšuje. Veškeré lístky a VIP balíčky jsou v Berlíně již také vyprodaný a to za méně než 24hodin 🙂

Jediné co mě zklamalo je seznam měst. Během první části říkali že se vrátí ještě na jedno kolečko, ale že pojedou tam kde ještě nebyli nebo co byli nucení vynechat během již zmíněné první části. A ono nic – jediný stát, který nebyl součástí první části je Lucembursko. Úplně tentokrát vynechali i státy jako Španělsko či Rakousko, a to ani nezmiňuji státy, které ignorují úplně (již několik let).

Ale jsem ráda, že jsou ještě jednou zpět než zase zmizí!


Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: