0   10
0   7
1   15
0   11
0   24
0   8
1   27
0   14
0   35
0   18
0   12
0   10
0   17
0   15
0   11
0   13

Oops, I did it again…

Nikdy jsem nebyla ten typ co by chodil na randíčka každý druhý den. Nejsem ten nejvíc outgoing člověk a radši se propadnu než se seznamovat s novými lidmi někde v baru. Ale i tak člověk nechce být pořád sám a bingewatching Netflix každý večer s flaškou vína a předstírat že to je život.
Určitě znáte podobné individuum, které nenávidí velké skupiny lidí a ještě víc skupiny nových lidí, ale ve společnosti méně lidí, které znají se změní v naprosto jiného člověka. I to jsem já.
Už když jsem se přestěhovala do Prahy před dvěma a něco roky tak mě bývalé spolubydlící “donutili” založit si Badoo abych taky někdy vytáhla rypák z bytu. A ať si lidi říkají co chtějí tak když do toho jdete s nějakou představou koho chcete najít tak poznáte fajn normální lidi a ty “úchyly” vyfiltrujete během chvilky. Už tenkrát (píšu jak kdyby to bylo před deseti lety 😀 ) jsem potkala několik fajn lidí se kterými jsem v kontaktu do dneška. Samozřejmě se našli i jedinici se kterýma jsem se sešla a hned se sama sebe ptala “proč?”. Včetně několika cringe momentů, ze kterých mám do dneška nutkání skočit pod metro – o těch se můžu rozpovídat přiště.
O něco později jsem si řekla “Proč nezkusit Tinder?”, v principu mi to přijde úplně stejný jako Badoo. Tinder mi jen přijde o něco více uspokojující ve zvedání vlastního sebevědomí 😀 Ač to zní sebešíleněji tak je to “úžasný” pocit když nějakýho fešáka swipnete doprava a vyskočí vám shoda 😀
Ale proč celý tento slovní průjem píšu? Poslední třičtvrtě nebo půl roku jsem Tinder projížděla jen tak ze srandy když jsem se nudila, hands down jsem našla ten nejhorší popisek “I like my women like I like my microwave, cool on the outside, warm on the inside, killing any baby I put in it” – ewww, prostě ew, nevím ani kde začít s vyjmenováváním toho co mi na to vadí. Ale až posledních pár týdnů, když jsem zjistila že jediní lidi se kterýma se vídám jsou zhruba dvakrát do měsíce mí rodiče (jsem až takhle cool), jsem se rozhodla se seznámit s novými lidmi.
Včera jsem strávila několik hodin na Letný s první “obětí” a nebylo to až tak awkward jak jsem očekávala. Necelé dvě flašky vína, dva neúspěšný pokusy upíchnout se v Kobře (na poprvý nám tam bylo strašný vedro a napodruhý tam nebylo k hnutí) a první díl Johny Englishe jsem za ním zaklapla ve dvě ráno dveře docela v šoku jak ne-divný ten večer byl. Na první Tinder rande to nebylo špatný.
Hezkou sobotu a do komentářů mi dejte vědět jaký je Váš názor na Tinder/Badoo/apod.! 🙂
Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: