CONCERT – WHAT THE HELL AM I SUPPOSED TO WEAR?!

Nikdy jsem si nemyslela že já jsem zrovna ten typ osoby, co by stresoval, že pro určitou příležitost nemá, co na sebe, ale opak je pravdou! Poslední dva týdny jsem podnikla několik honů za outfitem pro blížící se koncert and M&G a s každým dalším kolečkem po obchodech jsem byla víc a víc frustrovaná – protože v těch regálech prostě nic není. Nepamatuji si, že bych byla takhle vyšplouchlá i před dvěma lety před minulým koncertem ale tenhle rok mě to smetlo jako vlak.

A aby toho nebylo málo, já nejdu na jeden koncert, ale rovnou na tři. Přísahám, že ty další dva byl čistý peer pressure – to je tak když chcete vidět všechny kamarády ale né všichni jednou do Prahy.

Poslední/včerejší hon už byl úspěšný jenom díky mojí kamarádce, která nebyla na rozdíl ode mě frustrovaná a už předem otrávená že je během 2 týdnů už po čtvrtý v H&M. A tato zkušenost + předchozí vydařené i ty méně povedené koncerty mi dali celou hrst tipů, co a jak když se chystáte na koncert.

 1. Pohodlí na prvním místě!
  Vím že je neuvěřitelně lákavý provětrat ty úžasné nové botky na podpatku. Nechte je doma, věřte mi. Po hodinovém čekání ve frontě Vás budou bolet nohy natolik že si ani nehopsnete a je jedno jak jsou botky pohodlné.
 2. Chytré svršky

  Né každý koncert je na jaře/v létě kdy je dostatečně teplo na to abyste vyrazili na lehko, ale když už počasí nedovoluje jít bez teplejších vrstev tak vybírejte takové, které lehce uvážete kolem pasu nebo popruhu tašky. Není nic otravnějšího než muset držet bundu ale ještě otravnější je čekat na šatnu se zbytkem haly po skončení koncertu 😉

 3. Bez kabelky na kříž ani ránu

  Malá crossbody je na koncerty jak stvořená! Vejde se do ní vše co potřebujete – klíče, lístek, telefon protože ho nepotřebujete a chcete si koncert užít na vlastní oči, peníze apod. Máte volné ruce a zároveň se nemusíte bát že Vám jí někdo ztrhne z ramene .

 4. Boj proti potu!

  Že se před jančením na koncertě hodí použít deodorant snad nemusí být řeč, ale jsou i další drobnosti které vám ušetří upocené starosti. I když není nic lepšího než házet vlasy do rytmu tak si nějaké ty gumičky přibalte sebou, zvlášť pokud byste měli být reprezentativní i po koncertě. Spocené a přilepené vlasy na krk jsou to poslední co potřebujete řešit při M&G.

  Trendy stranou – top bez rukávů je Vás best friend. Kašlete na prďácký košile, blůzky apod., nestojí to za to 😀 A to jsem se naučila tou horší cestou – ten awkward moment kdy nemůže nikoho obejmout protože na bílem tričku s rukávy máte žlutý koláče od potu. Bravo, Nikolo, vážně bravo! Achjo…

A když už víte co na sebe tak Vám přeji úžasný koncert, hodně hozených trsátek Vaším směrem, hodně objetí od pohlednýho kytaristy a tak dále!
Mějte se hezky a příště – ahóój!
Sdílet:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: