Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

L’Oreal Infallible 24H


Není to zrovna dlouho co jsem se dušovala, že makeup od L’Oreal rozhodně ne protože jsem škrt. A teď se na mě podívejte – už mám druhou lahvičku. Ach bože.

Problém najít správný odstín makeupu mám poslední zhruba rok. Předtím jsem mohla na jistotu vzít nejsvětlejší odstín od Rimmelu a sedl mi, teď už to udělat nemůžu. Nevím jestli Rimmel ty makeupy ztmavil nebo jestli já ještě víc vybledla – čemuž bych se nedivila protože poslední rok až rok a půl jsem se aktivně vyhýbala úmyslnému opalování – ale momentálně je pro mě Rimmel oranžáda největší. A po rychlém průzkumu odstínů v drogérii mi zbyl jedině L’Oreal. Z čehož jsem původně nebyla moc nadšená, ale teď bych už neměnila.

Makeup mám v odstínu 015 Porcelain, který je dostatečně světly i pro mrtvolky jako já. Podtón se mi zdá být spíše neutrální.

Momentálně si ze mě má pleť dělá nejspíš dobrý den (ať žije zkouškové!) takže silnější krytí potřebuji a přesně to mi Infallible makeup i poskytne. Krytí je střední, ale s trochou opatrnosti se dá makeup  vrstit a můžete vybudovat i krytí plné. Finiš makeupu není vyloženě matný, ale ani nevypadá mastně. Lehce dewy je asi ten správný termín.  Makeup slibuje 24 hodinové krytí. Nejdřív ze všeho co děláte, že máte na obličeji makeup přes 24 hodin (jít spát nalíčená se nepočítá)? Výdrž makeup do takových mezí jsem nezkoušela, ale 12ti hodinové směn v práci nebo lítání po přednáškách vydrží bez sebemenších problémů. Včera Předevčírem (ehm) podstoupil zkoušku zatím největší – rockový koncert, a obstál, bez pudru se to sice neobešlo, ale vydržel:)

Když už je řeč o pudru – silně nedoporučuji v kombinaci s tímto makeupem používat Rimmel Stay Matte pudr, makeup pod ním neuvěřitelně oxiduje. S pudrem Smooth Skin on NYC nemám žádný problém.


Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: