Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

BENEFIT GIMME BROW REVIEW


Jestli je něco bez čeho nevyjdu z domu tak je to alespoň ucházejícně vypadající obočí. Zbytek obličeje může být ten největší hot-mess, ale když obočí vypadá dobře tak všechno hned vypadá líp. Jsem v tom sama?

Benefit Gimme Brow mě lákal neskutečně dlouho a když jsem před 3 (?) měsící byla v Brow Baru a slečna ho na mě vyzkoušela tak jsem hned věděla, že to prostě potřebuju 😀
Gimme Brow je zahušťující tónovaný gel na obočí (duh). Já jsem si ho pořídila v odstínu medium/deep. Co se barvy týče, mám pocit že bych si byla vystačila s tím světlejším, protože tento odstín může být někdy až moc výrazný a ačkoliv mám ráda výrazné husté obočí tak to je občas až moc “moc”. Medium/deep má studenější podtón, což je poměrná vzácnost u produktů na obočí (nebo jsem zatím měla smůlu, kdo ví)
Jediný podobný produkt, který jsem měla možnost vyzkoušet, byl BrowDrama gel od Maybelline. Když pomineme ten základní rozdíl. což je že BrowDrama je pouze gel, kdyžto GimmeBrow je zahušťující gel, tak asi ten největší rozdíl je výsledný efekt. BrowDrama je super drogérkový gel, obočí vám hezky obarví a zafixuje, ale zároveň na něm vytvoří krustu, která je obzvlášť viditelná pokud vám s gelem trochu ujede ruka. Gimme Brow tu krustu nevytváří, po zaschnutí je obočí na omak téměř jako nahé, žádná krusta nebo lepení.

Co se výdrže týče tak vám obočí zůstane na místě celý den. Nemám pocit že byl gel nějak blednul nebo nedejbože drolil. Brows on fleek 24/7 🙂

BEZ KTERÉHO PRODUKTU NA OBOČÍ NEMŮŽETE ŽÍT VY?


Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: