theBALM Mary-LouManizer

Po dlouhé době také nějaký ten beauty post. Kosmetika už není to co mě primárně zajímá a upřímně nevím o čem bych pořád psala kdybych se měla orientovat jen a jen na kosmetiku a držet to tu v kategorii beauty blog. Proto těch beauty recenzí tu je a bude poskrovnu.
Před pár měsící se mi konečně do rukou dostal rozjasňovač od the Balm o kterém pějí ódy všichni jak na YouTube tak na Instagramu a můj mozek konečně zpracoval že se vážně chystám vyhodit €16 za flák pudru. A zaplaťpánbůh za to protože jsem všechno jenom ne zklamaná.

Charakteristické balení theBalm snad ani není třeba komentovat – vizuální stránku mají zmáknutou na jedničku. Balení je bytelné, ačkoliv nemám s otevíráním problém tak ani nemám pocit že by se mi to mělo samo otevřít v tašce a rozmašírovat se na prach. A jako bonus vevnitř najdete velké zrcátko a překvapivě žádný aplikátor, což spíše většina z nás ocení protože ruku na srdce – kdo ty houbičky doopravdy používá.

Rozjasňovač má studenější zlatavou barvu a nemusíte se bát, že by obsahoval viditelné třpytky. Je to pán rozjasňovač a pigmentace je víc než solidní, takže doporučuji postupně vrstvit a nabírat lehkou rukou. S Mary-Lou se můžete dostat úrovně nula k úrovni maják hodně rychle.

Na tváři vám vydrží bez problémů celý den. Nijak neflekatí nebo nezvýrazňuje rozšířené póry. Pokud ho nanesete ve štědřejším množství tak pleti dodá až mokrý efekt a tak pokud máte mastnější pleť tak bych byla extra opatrná, protože to nemusí dopadnou úplně ideálně.

NA JAKÝ ROZJASŇOVAČ NEDÁTE VY DOPUSTIT? PODĚLTE SE SE MNOU V KOMENTÁŘÍCH 🙂

Sdílet:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: