Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

Tanya Burr eyeshadow palette


S beauty kolekcemi blogerek a youtuberek se poslední rok roztrhl pytel – Tanya Burr, Zoella a nyní i Fleur De Force. Ze všech zmíněných jsem byla nejvíc nadšená z kolekce Tanyi, obzvláště té nové, který obsahuje i malé paletky. Tanyu mám strašně ráda, jedna z mále YouTuberek, která mi i po těch letech nebrnká na nervy. 
Od její kolekce jsem očekávala hodně, ozvláště od očních stínů a bohužel jsem zklamaná.
Neuvěřitelně levné balení, které na dotyk připomíná balení šminek pro děti, budu ignorovat, paletka byla relativně levná a je to přeci jen více o obsahu. Paletka se zavírá na magnet, který je překvapivě silný a doopravdy tu paletku drží pohromadě. Něco co je lehce iritující je ten plastový zápach, který se na vás vyvalí hned jak tu paletku otevřete. Časem to nejspíš vyčichne, ale dvakrát příjemně to nevoní. Uvnitř paletku je mimo jiné docela velké zrcátko ve tvaru srdce a překvapivě žádný univerzální aplikátor, což mnozí mohou vidět jako nedostatek, ale mě osobně to nijak nevadí protože bych ho stejně vyhodila.
Ale teď již k samotným stínům aka zdroji mého zklamání.
Od makeup artistky bych nečekala že dá do prodeje toto. Už jen z tohoto důvodu to je strašné zklamání, i Essence má lepší stíny. Kdybych si tohle donesla z drogerie od Miss Sporty za 59,- tak asi více méně držím hubu a krok, ale od někoho v jejím postavení a jejími zkušenostmi jsem to prostě nečekala.
Barvy samy o sobě by nebyly špatný, kdyby měly nějakou tu pigmentaci a nebyly křídové a neuvěřitelně drolivé. Nejsvětlejší odstín, Cream Tea, na první pokus nebyl vůbec vidět, musela jsem nanést tři vrstvy aby vůbec vynikl. Teplá, Velvet Cushion, a studenější hnědá, Alohomora, jsou asi to nejlepší co vám tato paletka může nabídnout. Slabší průměr co se textury a pigmentace týče. Černá je průšvih, mizerná pigmentace, drolí se jak o život a ztrácení stínu berte do slova – ona se zratí a nechá za sebou lehce šedou šmouhu.
Ty stínu jsou použitelný, to né že ne, ale je to to co jsem očekávala? Rozhodně ne. Spolu s touto paletkou jsem si objednala i dvě paletky z řady Fleur De Force a od té jsem zase nečekala absolutně nic a stal se pravý opak.
MÁTE NĚJAKÉ ZKUŠENOSTI S BEAUTY PRODUKTY ZNÁMÝCH BLOGEREK? KTERÉ BYSTE DOPORUČILI A KTERÉ NAOPAK NE?

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: