Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

SMASHBOX blush/soft lights duo


Čas od času jsem v Drážďanech a není výletu do Drážďan bez návštěvy TK Maxu. Nejsem bůhvíjaký fanoušek toho obchodu, když už tak mám radši britskou verzi – TJ Max. Pro mě je ten obchod noční můra, jediná sekce která je pro mě snesitelná je kosmetika, protože je nemožný tam mít takový, s prominutím, bordel jako v sekci s oblečením. Málokdy tam něco najdu, ale naposledy jsem měla docela štěstí.
Předtím než jsem našla toto duo jsem strávila dobrých 10 minut prolézáním krabiček NARS, protože jsem našla krabičku od mini tvářenky Orgasm za €5 ale nemohla jsem najít samotnou tvářenku. Po chvilce mi došlo že mě předběhla nějaká chytrouška která tu tvářenku mrskla do krabičky od očních stínů, které bylo ještě o něco levnější – chytré.
Balení je nechutně olepené od pásky co byla kolem a za boha to nejde dolů – tak mějte se mnou strpení.

Nikdy jsem od Smashboxu nic nezkoušela (ehm proč asi?). Nevím jestli TK Max uvadí skutečné originální ceny nebo je trochu nadsazuje aby to vypadalo líp, ale vím jedno – €59.99 bych za tohle nedala. Mě to vyšlo na €6 bez jednoho centu. YAS!
Odstín tohoto dua je SuperModel (asi… předpokládám…). Nebudu lhát – hlavní důvod proč jsem si toto duo pořídila byl ten rozjasňovač. Krásný, jemný, lehce narůžovělý, žádné třptky -prostě a jednoduše není jak pěst na oko.

Tvářenka je broskovo růžová s jemným leskem, ale žádné (viditelné) třptky neobsahuje. Co se pigmentace tvářenky týče – barvička je výrazná, ale na druhou stranu zase né moc. Zlatý střed. Alespoň pro mě a v kombinaci s duo fiber stipple štětcem aplikace doopravdy nejde zkazit.

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: