0   10
0   7
1   15
0   11
0   24
0   8
1   27
0   14
0   35
0   18
0   12
0   10
0   17
0   15
0   11
0   13

Fandom Blabber – Sperm in Perm THTV

Konečně TH TV epizoda o které stojí mluvit. Pro tour v Rusku mají jiného kameramana a já tomu týpkovi a jeho stylu natáčení nepřišla na chuť, Erik je prostě Erik, ale v téhle epizodě Chance zachytil tolik geniálních momentů, že před ním musím smeknout. Dlouho jsem se takhle nezasmála.

Nejstaršímu nebezpečně (k hrůze a zděšení všech) táhne na 30, ale všichni jsou stejně v duši pětiletá děcka. Co k tomu dodat 😀 Snad jen to že vidět dva dlouhány skoro s metrem devadesát houpat se musel být doživotní zážitek pro všechny co k tomu přihlíželi. 
Georg (celý v černým s kapucí)  a Gustav (červená bunda) na prvním GIFu výborně reprezentují 2 druhy Tomových fanynek 😀
Přepište dějiny! Bez přehánění jsem vypískla, když došlo na tuhle scénu. Konečně po tolika letech se všichni dočkali. Věky věků se tam promenáduje Bill bez trika, ale a) všichni už ho viděli milionkrát a jednou a za b) proč? 😀
Kdysi jsem viděla montáž s porovnáním proč si lidé myslí že máme rádi Tokio hotel a s tím proč je doopravdy máme rádi. A tahle epizoda byla skvělá kombinace toho co si lidé myslí aka mladí a přitažliví a toho co je pravda aka 4 naprosto nemožní idioti.

Samozřejmě by to nebyl týden pro Tokio Hotel fanoušky bez nějakého dramatu. Tentokrát jsem se zapojila protože mi to nepřišlo nesmyslné jako obvykle.

VIP v Rusku poprvé organizuje TreeHouse, na předchozích částech tour to mělo na starosti Adventures in Wonderland (AIW tuším že patří Jaredovi Letovi z 30STM, ale nechci kecat). Treehouse na druhou stranu patří managementu TH nebo bůhví komu. Člověk by si řekl že to bude lepší, budou to mít pod palcem oni sami a nebudou se opakovat ty blbosti co tropilo AIW. Chyba. Svatý AIW..

Pod AIW nás (držitele VIP vstupenek) měl na starosti Ander, pohodář a skvělý týpek, ale pod Treehousem to má alespoň v Rusku pod palcem Natasha, která rozhodně není v pohodě. Pár dní zpátky vyhodila slečnu z M&G za něco co se dovolovalo všem celou tour a ona jí za to vyhodí doslova 5 koncertů před koncem? Slečna akorát poprosila o selfie navíc s Billem, což by doslova zabralo 5 sekund, možná 10 kdyby se hodně prdelili. Prosit o individuální selfie je proti pravidlům M&G, ano všichni to víme, ale toto pravidlo porušilo od března 99% z nás aka téměř všichni a nikdy nikoho kvůli tomu nevyhodili – od března nikoho nevyhodili. I když to byla ta slečna co porušila pravidla a Natasha měla veškeré právo jí vyhodit tak mi to přijde velice nefér. Prošlo to stovkám z nás i pod dozorem Natashi a chudák slečna to odskáče jako jediná? Treehouse mi je velice nesympatický, jak chováním k fanouškům tak i tím jak se prezentuje. K fanouškům se chová jak kdyby to byla banda kriminálníků. V Rusku na jednom M&G museli dát telefony pod židli – což nezní tak strašně (i když i zní, já bych nikdy v místnosti plné cizích lidí nepoložila svůj telefon tak abych na něj neviděla)  kdyby opět nebyl téměř konec tour. Co je další krok? Držet ruce vzhůru jen tak pro jistotu?

Pak je tu také ten incident s jedním z bodyguardů. Slečna chtěla od Billa autogram, ale už pomalu zacházel dovnitř tak zrychlila když v tom jí najednou čapne jeden z bodyguardů – docela surově – a začne jí tahat a strkat pryč (až se Steffen (jejich vlastní sekuriťák) i Chance ohlédl co se děje). Ano, dělá svou práci, ale je asi 20 metrů od nich a taková hrubost nebyla vůbec potřeba. Ta slečna byla sama a on s ní zacházel jak s agresivním náckem. Ta slečna byla naprosto v klidu do té doby než na ní sáhnul. Já osobně jí naprosto chápu – sáhnout na mě cizí chlap a strkat do mě tak jako on do ní se taky budu vztekat. Budiž jí zadostiučiněním že ten autogram nakonec dostala. Problém není v tom že zasáhl, ale v tom jakým způsobem zasáhl. Bůh žehnej Billově srdci že se za ní vrátil (a i v moment když se už natahuje pro ten papír s tužkou jí ten bodyguard pořád strká pryč).

Kolikrát jsem nadávala na jejich vlastní ochranku na Steffena a spol. – ale ti jsou zlatí. S nima doopravdy platí “jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá”, dokud jste  na ně milí a neděláte blbosti tak to jsou milí hoši. Na mě se na M&G Steffen usmál a za loket mě neodtáhl – což buďme rádi protože bych se ozvala.
Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: