FANDOM BLABBER – Feel It All

Zatím co se stále plácám v pokoncertní a když na to přijde „skončila-tour-a-už-nejsou-ve-stejným-časovým-pásmu“ depresi, Tokio Hotel vypustili do světa dlohou očekávaný videoklip k novému singlu Feel It All.
Toto jsem tu nikdy nezmiňovala, ale poslední jejich „experiment“ s videoklipem mě moc nenadchnul ba naopak takže jsem se Feel It All trochu (co kecám – hodně) bála. A abych byla naprosto upřímná po prvním shlédnutí jsem byla připravená předstírat že se to nikdy nestalo. „Znechucena“ jsem byla v první půl minutě (žádnou jehlou nebo nečím pododbným) a nenávidím všechny kteří ten screen shot šíří po internetu. Fujky.
Ale samozřejmě Aliens vyšilovali a tak jsem na ten videoklip možná podívala ještě jednou stejně jako na jejich inspiraci – The Basketball Diaries (s Leonardem DiCapriem), Kids a My děti ze stanice ZOO. A nějak jsem tomu videoklipu přišla na chuť. Je to řekněme emočně silný příběh/poslání.
Aliens jsou Aliens takže samozřemě to někteří pojali jako jejich přiznání k tomu že jedou v drogách apod. Vážně se mě neptejte jak tomu došli – netuším. Když je člověk poslouchá tak to k té myšlence svádí – všechny ty párty, alkohol etc., ale já si nedokážu představit jak by s takovým svinstvem utáhli hrání aždý den v jiném městě apod. Ale stejně jako debata o drogách se nonstop vede debata o Billově sexuální orientaci a s každou scénou s jiným chlapes všichni vykřikujou že je to doznání k tomu že je gay. Tohle se s Aliens potáhne až do konce. Né že by to byl vůbec náš problém…

JAK SE VÁM LÍBÍ „FEEL IT ALL“?
Sdílet:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: