0   10
0   7
1   15
0   11
0   24
0   8
1   27
0   14
0   35
0   18
0   12
0   10
0   17
0   15
0   11
0   13

RIMMEL Match Perfection korektor

Po několikáté tyčince Essence korektoru jsem usoudila, že je čas na změnu. Pro jednou jsem se řídila recenzemi a sáhla jsem po hojně oblíbeném korektoru – Match Perfection od Rimmelu.

Asi nemusím zmiňovat, že jsem si pořídila nejsvětlejší odstín – 010 Ivory. Korektor má plnit dvojí funkci a to jak funkci korektoru tak rozjasňovače. Ale já jsem tak bledá, že tento odstín sedl mé pleti jako zadek na nočník takže se žádné rozjasňování, v mém případě, nekoná. Já jsem to od tohoto korektoru ani nečekala a tak zklamaná nejsem, ale pokud si ho chcete pořídit s tímto účelem a jste bledé tváře tak bych byla opatrná. 
Korektor je ve vymačkávací tubičce se štětečkovým aplikátorem, asi né to úplně nejhyginiečtější řešení, ale nijak extra mě to netrápí. Jen mám problém s tím vymačkáváním, buď to jde doopravdy ztuha nebo makám špatně/na blbém místě.
Konzistence korektoru je hutnější, ale roztírá se lehce a do vrásek nezalézá. Já si ho pořídila s úmyslem ho použivat na zakrývání kruhů pod očima a tuto roli plní dokonale i přes svou hutnější konzistenci.
JAKÝ JE VÁS OBLÍBENÝ KOREKTOR? JSTE VĚRNÍ DROGÉRKOVÝM ČI HIGH-END KOREKTORŮM?

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: