Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

MAYBELLINE SuperStay Better Skin


Stejně jako řasenku tak i makeup si málokdy koupím podruhé stejný. Nejsem nijak vybíravá a až na pár výjimek mi sedne skoro vše (tedy až na odstín s tím mám věčný problém). A překvapivě jsem makeup od Maybelline nikdy nezkoušela, nikdy. A to se samozřejmě muselo změnit, příště mám zálusk na Fit Me, ale pořád čekám, že k nám dorazí nová verze Matt&Poreless (nebo něco podobného), což z ní víc jako makeup pro mě, nejsem nijak velký fanda dewy makeupů.

Pořídila jsem si nejsvětlejší odstín, 005 Light Beige a překvapivě je dostatečně světlý což mnoho makeupů i v nejsvětlejší odstínu kolikrát není (Astor určitě ne, Rimmel mi sedí odstín u nás u většiny jejich makeup nedostupný, L’oreal je moc žlutý nebo moc růžový atd.). Makeup obsahuje energizující vitamíny a složení by mělo během 3 týdnů zlepšit pleť.

Konzistence makeupu není ani moc tekutá, ani moc hustá – tak akorát 🙂 Makeup obsahuje SPF 20, ale na fotkách při použití blesku to není poznat. Pokud máte sušší pleť tak bych se tomuto makeupu vyhla nebo použila hodně hutný krém, protože má tendenci zvýrazňovat sušší místa. Ani tak nezalézá do pórů nebo vrásek, ale ty suchá místa lehce zvýrazní (poznat to jde především zblízka ani ne tak z dálky). Makeup má spíše matný finiš.

Tento makeup prošel velkým testem – koncertem. A tím prošel téměř bez ztráty kytičky. Sice jsem se po koncertu leskla, ale to netuším, který makeup by to přežil bez úhony. Pudr jsem se sebou neměla, ale přitisknutí kapesníčku na lesklá místa pomohlo a makeup zůstal na místě.

ZKOUŠELI JSTE TENTO MAKEUP? BYLI JSTE S NÍM SPOKOJENÍ? JAKÝ JE VÁŠ NEJOBLÍBENĚJŠÍ DROGÉRKOVÝ MAKEUP?

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: