Recent Posts

 • PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020

  PLAYLIST LÉTO-PODZIM 2020
 • Hudebnící a sexuální obtěžování

  Hudebnící a sexuální obtěžování
 • Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ

  Dahvie Vanity – kawaii monstrum / ČÁST PRVNÍ
 • KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava

  KONCERTNÍ MAKE-UP V // Ice Nine Kills Bratislava
 • Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel

  Tour… aneb jak šlo všechno do pr…pekel


Právě jsem na cestě do Prahy na koncert Thirty Seconds to Mars a pokud se někdo také později chystá tak si to užijte 🙂 Já se těším jak malé děcko 🙂
Další z mých britských úlovků. Chtěla jsem si ji už několikrát objednat přes jejich (britský) e-shop, ale vždy byla vyprodaná. A tak jsem v Superdrug neváhala a urvala poslední kus. Asi už je všeobecně známo, že paletka Undress me too je kopií Naked 2, stejně jako její předchůdkyně Undressed se podezřele podobá originální Naked paletce. Stíny Urban Decay jsou výborné a svojí Naked Basics paletku téměř uctívám, ale stále se nemám k tomu abych vyzkoušela i klasickou Naked.
Balení je typické pro MUA, lesklý plast s průhledným víkem. Jedinou změnou je tentokrát barva. Všechny paletky očních stínů mají černé balení, ale tato bílé (jak jste si asi už všimli). 
Balení rozhodně není to nejpevnější jaké je na trhu dostupně, ale za tu cenu se nedá čekat nic jiného než na omak i na pohled levný plast. Pokud plánujete s touto paletkou cestovat tak opatrně.
Příjemnou změnou je fakt, že se MUA rozhoupalo a konečně každý stín v paletce má své vlastní jméno. I taková maličkost dokáže udělat své. Nevím jestli existují 2 verze balení, ale na některých blozích jsem viděla i malý “návod k použití” s názvem Mini Master Class, který já tam nemám. A nijak mi to nevadí abych pravdu řekla.
Undress me too obsahuje 12 stínů, přes teplejší bronzové odstíny k chladnějším taupe (pořád jsem nezjistila jak se tomu říká česky) odstínům. Paletka nabízí velký výběr odstínu, ale už ne finišů (zní to strašně, bože). Na 12 stínů připadají jen 3 matné. Tělová (Naked), střední taupe (Lavish) a černá (Corrupt). To je na můj vkus docela málo. Ale když se na to podívám z druhé strány. Naked můžete použít k jakémukoliv stínu z paletky a to samé platí i o Lavish a Corrupt. Poskytnuté matné stíny jsou v rámci paletky více méně dostačující. 

Naked, Devotion, Shy, Fiery, Lavish, Dreamy
Tranquil, Exposed, Reveal, Wink, Obssesed a Corrupt

Ještě než se dostanu k názorné ukazce. Undress me too obsahuje shodný stín s Undressed, stejně jako Naked 2 a Naked. A je jím stín Devotion a v případě Undressed stín 6. Tyto stíny jsou kopií Half Baked od Urban Decay. V Undressed mě ten stín nezaujal, drolil se, na víčku se ztratil a nezbylo po něm ani stopy, prostě nah. Ale v Undress me too byl jeden z prvních který jsem vyzkoušela, čiště ze zvědavosti jestli se MUA polepšilo nebo ne.
Nevím jak moc ten rozdíl na fotce vynikne. Ale pokud se to dá poznat tak stín z Undressed je více křídový, možná si všimnete menších hrudek. K dosažení takto “výrazné” barvy byly potřeba 3 “nátěry”. Kdyžto Devotion z Undress me too je mnohem hladší a na omak máslovější. I pigmentace je o mnoho lepší než u prvního pokusu MUA.
A nyní už k samotné ukázce 🙂


Přes celé víčko jsem použila Devotion, stejně jako na vnitřní polovinu spodního víčka. Do záhybu víčka jsem nanesla stín Lavish a přechod jsem zjemnila bronzerem (na chladné stíny mě moc neužije). Lavish jsem použila i na vnější část spodního víčko. Linku jsem vytvořila pomocí Corrupt a tím to stínem jsem také lehce ztmavila vnější část spodního víčka. Na vnější polovinu vnitřní linky jsou použila tužku od Catrice a řasy jsem natřela pár vrstvami Maybelline Falsies.

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: