0   10
0   7
1   15
0   11
0   24
0   8
1   27
0   14
0   35
0   18
0   12
0   10
0   17
0   15
0   11
0   13

FANDOM BLABBER #5

Je až k neuvěření, kolik se toho od posledně událo 🙂 Upřímně bylo by divné kdyby se od října nic nestalo, že?
Kdybych měla komentovat vše tak bychom tu byli ještě zítra, tak to trochu zkrátím 🙂 Řekněme takové menší “highlights” od října do teď. Momentálně co se týče Tokio Hotel nedokážu udržet myšlenku, takže budu asi skákat sem a tam. A asi to nebude moc dávat smysl.
Můj “vztah” (hehe kéž by) s Tokio Hotel má pomyslnou křivku “posedlosti”, taková pěkná sinusoida. Jsou doby, kdy mi jsou naprosto buřt (ne úplně samozřejmě), a doby, kdy kvílím a  plácám ručičkama kdykoliv si prdnou. A to období je právě teď. Kolikrát se mi stalo, že při zabíjení hodiny na internetu jsem na něco narazila a uteklo mi “tě pr***”.
Hlavní změna od minula je asi to, že Tokio Hotel je zpět! *slavnostní bubny* Je to až k neuvěření, sama jsem nevěřila tomu, že se toho dožiju, ale je to tady. V říjnu ’13 oznámili, že stahují BTK aplikaci z obchodů (ať už Apple nebo Android), až bude připravenej singl tak jí úplně uzavřou a založí si Instagram místo toho (jediný smysl co v tom vidím je ten, že Instagram je zadarmo a budou moc přispívat i Georg s Gustavem). A hádejte co se stalo? 2 dny zpátky Bill jako první rozjel svůj Instagram (polonahou fotkou s tím nejroztomilejším štěnětem na světě) a dneska uzavřeji BTK aplikaci. JE TO TADY!!
K mému velmi milému překvapení založili účtů na Instagramu 5, pro kapelu a pro každého člena. Zatím se tedy plní jen ten Billův (skloňování jmen mi doopravdy nechybělo). A vzhledem k tomu jaký stylem to začal…
… chtě nebo nechtě nastavil laťku i pro ostatní. A já nejsem jediná, která očekává “topless” fotku od všech. Nemá smysl rozvíjet mojí teorie, jelikož by to vyznělo blbě 😀
Toto mě doslova rozbrečelo, řvala jsem jak želva a nikdo to nechápal. Už jen fakt, že na pozadí hraje (doufejme) jejich písnička mi vehnal slzy do očí, pak ten obraz, jejich výtlem na konci a Tom jako celek tomu moc nepomohl.
S vypětím sil se snažím nezabrousit do nechtěných detailů, které na tom videu miluju 🙂
Možná by ještě stálo zato zmínit MTV a March Musical Madness, ale to bych se akorát rozčílila a poslala pár lidí k šípku, a taky by to nebylo vůbec pěkné. Ale dám Vám radu, která se dá uplatnit obecně a  ne jen pro Tokio Hotel. Jestli Váš oblíbený hudebník/kapela bude nominována v MMM, držte se od té soutěže kruci daleko. K férovosti má hodně daleko, ankety jsou ovlivňovaný MTV tak aby vyhrála kapela, kterou oni chtějí atd.
To by bylo pro dnešek vše 🙂

Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: