0   10
0   7
1   15
0   11
0   24
0   8
1   27
0   14
0   35
0   18
0   12
0   10
0   17
0   15
0   11
0   13

Fandom Blabber #4

I když jsem původně slibovala, že tato rubrika nebude patřit výhradně Tokio Hotel, tak se tak asi pomalu stává 🙂 Když já si prostě nemůžu pomoc 😀

Asi největší událost, která hýbe řadami Aliens. Ze základního kola, kde každý den vypadl jeden umělec, jsme se dostali do TOP5 společně s One Direction, Justinem Bieberem, Lady Gaga a 30 Seconds to Mars. Po několika denním zevlováním na 3. místě jsem se vyškrábali na 1. místo, kde se už přes 3 týden úspěšně držíme 🙂 
Ač bych si přála, aby Aliens byli dokonalí, úžasní… prostě a jednoduše “fanouškovská základna” o kterou by se člověk mohl opřít bez toho, aby se rozpadla. Tak realita je překvapivě naprosto jiná.
Aliens prochází těžkými časy, všichni jsou strašně pesimistický. Jako by ztratili veškerou víru v kluky. Což mě neuvěřitelně mrzí. Samozřejmě i mně to jejich věčný odsouvání taky štve, ale to neznamená, že musím být sprostá a klukům nadávat. Na Tumblr jsem už kolikrát zmínila, že jestli si myslí, že se to k nim nedostane tak jsou hloupí (zvláště poté co Bill bravurně dokázal, že Tumblr mu není cizí). Podle mého obzvlášť nyní, před vydáním alba, před MTV EMA´s, kde jsou nominováni v kategorii “Biggest Fan”, apod. potřebují cítí podporu z venku. A to jim nějak nikdo není schopný dopřát. Pořád dokola omílají jak je kluci zklamali, že album už nikdy nevydají, navážejí se do Tomovi přítelkyně atd.
Prostě a jednoduše štvou mě všichni do jednoho. Řeší pořád dokolečka ty samé “hovadiny”, na kterých podle nich stojí celý svět. 

Doopravdy dělají na novém albu? A co Gustav s Georgem, neodkopli je dvojčata? Kdy Tom s Riou začal randit? Lhal nám o ní? Neberou v LA drogy? Jééé pořád pařej místo toho aby makali…BRAVO napsalo tohle a tohle… Vybrali naprosto špatný vítěze soutěže, pch, tak strašně mě zklamali. Ria je už dost stará na to aby měla děti, ale já nechci aby Tom měl rodinu, teda aspoň ne teď…

Už asi chápete proč jsem z toho tak otrávená. Místo povídek každou chvíli píšu rant a nakonec jsem já ta špatná 😀 Prostě sranda…

Co mě osobně štve nejvíc je ta “starost” o Tomův osobní život. Bože, nechte ho žít. 5 let zpátky všichni remcali jakej je to děvkař a teď když už 3 roky má stejnou přítelkyni, tak je to taky špatně? Vážně?

Koho zajímá odkdy to spolu táhnou? Mě ne, je to jejich věc. Koho zajímá kdo dělal jeho cornrows? Mě ne. Pokud je dělala Ria, tak to potom gratuluju, že je schopná něco takového s vlasam udělat. Lhal nám o své přítelkyni? A i kdyby, divíte se mu? Pochybuju. Tenhle fandom je jak skupina malých dětí, kterým vzali jejich oblíbenou hračku. Samozřejmě mě mrzí, že museli svůj vztah skrývat, kvůli NÁM (Aliens) a MÉDIÍM, a chtě nechtě hold neříkal pravdu. Dělal to co považoval za nejlepší. Nechte ho žít ( a Riu taky)…
Už jsem unavená z toho mít Toma a Riu neustále na talíři. Nikdo nědělal takový povyk, když Georg měl (nebo ještě má) přítelkyni, všichni to přijali tak lehce. Proč nemůžou udělat to samý i pro Toma? Pokud je šťastný, tak vám jeho osobní život může být ukradený.

Chce se mi věřit, že i Lies (papparazzi) to pochopil a přestal je sledovat na každém jejich kroku. 4as od času bych byla ráda, kdyby něco vyfotil, aby jsme věděli, že žijou, ale i tak. Prokazuje jim trochu respektu. A my, fanoušci, to nedokážeme? Děláte si ze mě srandu?
To je jeden z důvodů proč si dali pauzu. Měli všeho plné zuby. Teď celý fandom kňučí, že stále nemá nové album a každý den přichází s novým a novým dramatem. Jsou (s prominutím) blbí, pokud si myslí, že se ke klukům nedostane. Je to zatracenej internet, kdokoliv si může cokoliv zadat do vyhledávače a najde to.

Jsou starší, už nestojí o hysterické náctileté fanynky, ale my se pořád tak chováme. Nedostaneme album ze milión dramat.


Plus hodně lidí usoudilo, že nic nedělají apod. Netrdím, že mají nějak mega na pilno, ale po nahrání alba pořád zbývá pořád spousta práce. Kterou oni dělat nemůžou. Takže by mohli přestat usuzovat, že jsou líní, když jejich produkční tým může dělat na plný pecky, což znamená, že mají prostě hodně volnýho času.
Nevydali album 4 roky. Je to naprosto průměrná doba, pokud je porovnám s jinými umělci, kteří něco nevydali třeba 6 let. 1D. Bieber a další nepochopitelně slavní popoví umělci vydávají album co rok, tak chápu že chcete aby kluci dělali to samí. Ale, VÁŽNĚ?
Co se týče drog. V tomto jsem už naprosto skeptická. Ti jsou tak sjetí! Upřímně nejsou. Já kolikrát na fotkách vypadám mnohem hůř a to nejsem ani sjetá, ani opilá, ale prostě a jednoduše bylo pozdě.  Plus Tom má zakloněnou hlavu, čili jeho oči jsou přivřený atd. Možná měli trochu přihnuto, nějaký to cigáro v sobě, možná i jedno dva jointy, ale rozhodně bych z toho nedělala takový humbuk.
Vím že to omílám pořád a pořád dokola, ale… Plně se věnuju svým 2 blogům na Tumblr.
By Nikith (stránka plná random obrázků, které se mi líbí nebo jsou inspirující
Sexgott-imagine (blog plný Tokio Hotel a povídek, jejichž autorem jsem jen a jen já :))
Follow:
Share:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: